20 Eylül 2014 Cumartesi

banner442

Ankara 29 Ekim'e kilitlendi

Tüm Türkiye'nin gözlerinin çevrildiği 29 Ekim Büyük Buluşması öncesi Ankara'da hummalı bir çalışma yürüyor. Türkiye Gençlik Birliği üyesi yüzlerce genç Ankara'nın dört bir yanında yürüttüğü çalışmalarla Ankaralıları 29 Ekim'de Birinci Meclis önüne çağırıyor. Yurttaşların da yoğun ilgisini çeken o hummalı çalışmaların bir gününe Ulusal Kanal olarak biz de tanık olduk. İşte Türkiye'nin azimli gençlerinin hayranlık uyandıran mücadelesi....

23 Ekim 2012 Salı 18:29
Ankara 29 Ekim'e kilitlendi
Önlükler giyildi, güzergahlar belirlendi, yola çıkıldı... Türkiye Gençlik Birliği'nin cesur gençleri Ankara'da 29 Ekim rüzgarı estirdi.

Türkiye'nin kilitlendiği Büyük Buluşma 29 Ekim'de. Ancak şimdiden Ankara'da herkes TGB'li gençlerin çalışmalarını konuşuyor.

TGB'liler o günkü çalışmalarını planlamak için sabahın erken saatlerinde Genel Merkez binalarında toplanıyor. Önce önlükler giyiliyor, ardından nerelere uğrayacaklarını konuşuyorlar.

Hazırlıklar tamam, şimdi yola çıkma zamanı...

Hedef Tüm Ankara'ya 29 Ekim'deki büyük buluşmayı duyurmak. Bunun için kullanılan en önemli malzemeyse çıkartma ve afişler.

Türk bayrağının renklerini taşıyan çıkartma ve afişler özenle her yere yapıştırılıyor. Çağrı 29 Ekim saat 11'de Ulus'taki Birinci Meclis önüne.

Bu hummalı çalışma gün sonuna kadar sürüyor. Ancak TGB'li gençlere durmak yok. Her günkü çalışmadan sonra değerlendirmeler yapılıyor, bir diğer güne hazırlanılıyor. Ta ki 29 Ekim'deki büyük buluşmaya kadar.

ulusalkanal.com.tr


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

    Yorumlar
    Toplam 1 yorum mevcut

  • nuray demirel 2 yıl önce yorumlandı

    ulusal kanal izleyicileri paylaş ve tavsiye et destek,diğerleride tavsiye etsin ve paylaşsın birlikten kuvvet doğar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV

banner77

banner220

banner221