Bora Tuzcuoğlu yazdı: Neden Vatan Partisi?

Bora Tuzcuoğlu yazdı: Neden Vatan Partisi?

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve dava arkadaşlarının milli duruşları olduğu için.
 
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Atatürk ve Devrimlerinin takipçisi olduğu için.
 
Cemaatlerin, tekkelerin, şeyhlerin, müridlerin ortaçağ zihniyeti olduğunu söyleyerek, dindarların haysiyetini koruduğu için.
 
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye Halkına Türk Milleti dediği için.
 
Emperyalistlerle 2 sahife 9 maddelik bir anlaşma yapmadığı için.
 
Evlerinde para kasaları ve ayakkabı kutuları çıkmadığı için.
 
Amerika'nın talimatı ile Türk Ordusu'na yapılan operasyonlara karşı mücadele verip, dik durduğu ve bu savaşı kazandığı için.
 
Sözde Ermeni soykırımı davasının takipçisi olduğu ve bu davayı AİHM kararı ile hem hukuksal hemde siyasi zeminde yerle bir ettiği için.
 
Yüce Allah'ı kendi pazarına indirip halkını Allah ile aldatan, kamunun mallarını yandaşlarına peşkeş çeken, bu zenginlikleri har vurup harman savurarak kaçak saraylar yaptıran ve GULUL (kamu mallarını yiyen, Kuran'ı bir kavram) suçu işlemiş olanlara karşı mücadele verdiği için.
 
Ülkemizin zenginliklerinin yüzde elli dördü, nüfusun yüzde birinin elinde oldugundan, servet kimilerinizin elinde devlet haline gelmesin dediği için.
 
Ulkemizin insan gucunu, dil, din, ırk ve parti ayrımı gozetmeden ehliyet ve liyakatlarına göre değerlendirip, emanetleri ehline vereceği için.
 
Insanımızı bölme, parçalama planı olan açılım projesine karşı, değişik dil, din ve ırklardan oluşan halkımızı eşit vatandaşlık kavramı ile ekonomik, sosyal ve fırsat eşitliği bakımından bir yapacağı için.
 
Kendi aleyhlerine bile olsa haktan ve adaletten sapmadıkları için.
 
Komşularımıza heyetler gönderip, onlarla istişareler yapıp yüzünüzü Asya'ya çevirdiği için.
 
Vatan, emek ve namusun temsilcisi olduğu için.
 
Her kesimden insanımıza özellikle birikimli gençlerimize 2015 seçiminde fırsat verdiği için.
 
Rize Kuvayi Milliye Reisi dedem Tuzcuzade Şaban efendi ve şehit dedelerimizin kemiklerini sızlatmamak için.
 
Ülkemizin 2015 seçimlerine, iki zihniyet ile gittiği, Vatan Partisi ve emperyalizmin A, B, C planları olan diğerleri olduğu için.
 
Kullanacağımız oyların şeref ve haysiyeti için.
 
Ve vatanseverler ile birlikte Bandırma Vapurunda yerimizi almak için. Vatan Partisi'ne oy vereceğim ve nazımın geçeceği akrabalarıma, arkadaşlarıma ve ulaşabildiğim herkese oy verdirmeye çalışacağım.
 
Selam, mazlumların ve mağdurların üzerine olsun.
 
Bora Tuzcuoğlu 
New Jersey / ABD

ulusalkanal.com.tr
banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.