17 Eylül 2014 Çarşamba

Emniyet'te tasfiye

Yolsuzluk operasyonunun ardından Emniyet'te yaşanan deprem yurt geneline yayıldı. Ankara, Antalya, Aydın ve Sakarya'da bazı emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleri görevden alındı.

24 Aralık 2013 Salı 19:39
Emniyet'te tasfiye
İstanbul Merkezli yolsuzluk operasyonu sonrası Emniyet'teki tasfiye bugün de sürdü. yurt çapına yayılan atama dalgasında, Ankara, Antalya, Aydın ve Sakarya'da bazı şube müdürleri ve İl emniyet müdür yardımcıları görevden alındı.

Ankara'da iki emniyet müdür yardımcısı tasfiye edildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'nden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Arif Canlı ve Personel Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Karaca görevlerinden alındı. İki isim pasif görevlere kaydırıldı.

Ankara Emniyeti'nde Asayiş Şube Müdürü Ömer Barlas'ın da görevden alındığı, yerine Tolga Yılmaz'ın getirildiği öğrenildi.

Antalya'da da geniş çaplı bir değişiklik yaşandı. Son atamalarda, 12 şube müdürünün yeri değiştirildi. Bir hafta içinde, toplam 15 müdür görevinden alınmış oldu.

Aydın ve Sakarya'da da İstihbarat Şube Müdürleri de tasfiye edildi. Aydın İstihbarat Şube Müdürü Ömür Candemir ve Sakarya İstihbarat Şube Müdürü Murat Akça görevlerinden alındı.
 
ulusalkanal.com.tr
Anahtar Kelimeler: Yolsuzluk Operasyon Emniyet
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV

banner77

banner220

banner221