18 Eylül 2014 Perşembe

Emniyet'ten korkutan IŞİD uyarısı
banner442

‪Fethullah-Tayyip kavgası KİK'e sıçradı

Zaman gazetesi’nin, 22 kişinin gözaltına alındığı Kamu İhale Kurumu operasyonu haberinde çok çarpıcı bir ayrıntı yer aldı. Gazete, haberinde operasyon kapsamında gözaltına alınan işadamlarından birinin AKP’li üst düzey bir yönetici ile bağlantılı olduğunu yazdı. Ancak asıl çarpıcı olan, gözaltına alınan işadamının aldığı ihaleler!

15 Şubat 2012 Çarşamba 13:47
‪Fethullah-Tayyip kavgası KİK'e sıçradı
Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ve 22 kişinin gözaltına alındığı operasyonla ilgili Fethullahçı Zaman gazetesi çok önemli bilgilere yer verdi.

İşte o çarpıcı ifadeler:
“AK Partili üst düzey bir yönetici ile bağlantısı olduğu öğrenilen işadamı Ferit R., kurum üyesi Ali K.'nin hemşehrisi Bahri K., Binali Ö., Orhan N., Alaattin S., Çetin İ., Sedat S.'nin de aralarında bulunduğu 22 kişi gözaltına alındı.”

Fethullahçı Zaman gazetesi Kamu İhale Kurumu operasyonunda gözaltına alınan Ferit R. isimli işadamının AKP’li üst düzey bir yönetici ile bağlantılı olduğunu açık açık yazıyor.

Peki kim bu Zaman’ın işaret ettiği Ferit R.?

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgilere göre gözaltına alınan işadamı Ferit R, Ferit Rızvanoğlu.

Ferit Rızvanoğlu, Tayyip Erdoğan’ın da gözbebeği olan Kasımpaşa Spor Kulübü’nün Başkanvekili!

Katıldığı ihalelerde yolsuzluk yapıldığı iddia edilen ve Rızvanoğlu’nun sahibi olduğu firmasının aldığı ihaleler dikkat çekiyor. Operasyonda, bu ihalelerin soruşturulduğu bilgisi verildi.

Yol yapım ihaleleri Ulaştırma Bakanlığı'nın. Ulaştırma Bakanı ise Bakanlar Kurulu'nda Erdoğan’ın, sırdaşı, kader arkadaşı Binali Yıldırım.

ulusalkanal.com.tr

  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 6 yorum mevcut

 • ben buradayım 3 yıl önce yorumlandı

  fethullah bin 400 yıldan beli beklenen deccaldır.. ve bu memletein en büyük düşmanı haline gelmiştir.. izmirde imam iken o kadar radikaldi ki.. bu imamların arkasında manaz kılınmaz derdi.. ve cuma namazını kıldırıken ise imamlık yaparken niyet ettim en son kazaya kalmış sabah namazını kaza etmeye derdi.. şimdi sene 2012... itleri ve kopukları usa menfaatleri için hizmet (!) adı altında.. kpss ve polis okulları ve diğer soruları .aldı mtepe dershanesinde iyice usacı olmuş zındıklara cevapları vererek policeman ve muallim ve goverment man olmalarını sağladılar.. sonu. silivri toplama kampı oldu.. allah bunları hak ile yeksan etsin amin

 • m.bülent başak 3 yıl önce yorumlandı

  dış mihrak kardeş çarpıcı ihaleler diiill..
  çarpıcı ifadeler... yeniden oku..

 • Kik 3 yıl önce yorumlandı

  www.kik.gov.tr ye girip butun ihaleleri gorebilirsiniz. i̇tirazen sikayet basvurusu yapan firma adina fermak yazin ve okuyun.

 • DIŞ MİHRAK 3 yıl önce yorumlandı

  hani nerede o çarpıcı ihaleler? o çarpıcı ihaleler yalnızca haberin sonunda. ulaştırma bakanlığının açtığı yol ihaleleri olduğunu anlıyoruz ancak hani nerede o çarpıcı ihaleler?

 • ac.cr 3 yıl önce yorumlandı

  yesinler birbirlerini,cikarsinlar iplerini pazara!!!

 • ac.cr 3 yıl önce yorumlandı

  abooooooo!!!!!

TÜM YORUMLAR
YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
ARŞİV

banner77

banner220

banner221