İşte Vatan Partisi Milletvekilli adayları listesi

İşte Vatan Partisi Milletvekilli adayları listesi

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi’nde toplumun her kesimini kucaklamayı hedefleyen Vatan Partisi, “Gülümse Türkiye” sloganıyla seçim çalışmalarını başlattı.

Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu listelerde yurttaşları kucaklayacak, dikkat çekici isimler bulunuyor.

ÖCALAN’I SORGULAYAN DA ADAY, YARGILAYAN DA
Abdullah Öcalan’ın sorgulayan komutan emekli Albay Hasan Atilla Uğur Aydın’dan, İmralı’daki yargılamaları yapan Mahkeme Başkanı Yargıtay Onursal Üyesi Turgut Okyay ise Adana’dan Vatan Partisi’nin adayı oldu.

İstanbul 1. Bölge’nin ilk sırasında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek var. İstanbul ve İzmir’de Valilik yapan eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Erol Çakır, bir zamanların efsane grupları arasında gösterilen Modern Folk Üçlüsü’nden Doğan Canku da 1. Bölge adaylarından oldu.
Eski Devlet Bakanı Hüseyin Tayfun İçli, emekli Tümamiral Soner Polat ve Türkiye’nin en genç adayı TGB Genel Başkan Yardımcısı Elif İlhamoğlu İstanbul 2. Bölge adayları arasında yer aldı.

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, emekli Tümamiral Ali Semih Çetin ve İnşaat Mühendisi Serdar Üsküplü 3. Bölge adayları oldu.

ANKARA’DA VATAN ADAYLARI
Eski Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanı emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin Ankara 1. Bölge adaylarının başında yer aldı. 1. Bölge’nin diğer adayları ise eski TRT Başspikeri Mehpare Çelik ve Eğitimci Ferda Paksüt oldu.

Ankara 2. Bölge’de de Anayasa Mahkemesi önünde adalet nöbeti başlatan Avukat Şule Nazlıoğlu Erol ilk sırada yer alırken, Vatan Partisi Genel Sekreteri Tıp Doktoru Serhan Bolluk ve Güneydoğu Gazisi Ertan Acır da adaylar arasında göze çarptı.

İZMİR’E GAZETECİ ADAYLAR GELDİ
İzmir’de gazeteci adaylar dikkat çekti. 1. Bölge’de Gazeteci Yazar Ümit Zileli, 2. Bölge’de Hulki Cevizoğlu ile Atatürk'ün Bütün Eserleri Genel Yayın Yönetmeni, Aydınlık Gazetesi Yazarı Şule Perinçek bulunuyor. 1. Bölgede eski CHP İl Başkanı Turan Karakaş ile eski DSP İl Başkanı Rıfat Mutlu; 2. Bölgede ise Mevlüt Taga, Vatan Partisi Genel Saymanı Avukat Tugay Şen de İzmir adayları olarak belirlendi.

Haber Spikeri, Gazeteci Gülgün Feyman Budak da Kocaeli adayları arasında yer aldı.

ANTALYA’NIN RUHUNA UYGUN ADAYLAR
Antalya’da ise şehrin ruhuna uygun adaylar yarışacak. Orkestra Şefi İnci Özdil ile Kültür Bakanlığı Koro Şefi Mehmet Avni Özbek aday listesinin başında yer aldı.

Denizli’de ise Türkiye Parlamenterler Birliği Onursal Başkanı, eski TBMM Başkan Vekili Hasan Korkmazcan ile en genç adaylardan TGB Genel Başkan Yardımcısı Yadigar Özen aday oldu.

Eski Jandarma İstihbarat Daire Başkanı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Burdur’dan adayı olurken, eski Emniyet Müdürü Adnan Konukman Sinop’ta milletvekilliği için yarışacak.

Eski Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı Sakarya’dan, eski Kocaelispor Başkanı Cenap Yener de Kocaeli’den birinci sıra adayı oldu.

ESKİ MÜFTÜ MERSİN’DE ADAY
Emekli Müftü Kamil Hayati Aydın ile Halk Bilimci Prof. Dr. Taciser Onuk Mersin’den Meclis’e girmeye hazırlanıyor.

KUMPASTAN MECLİS’E
TSK’ya kurulan kumpas sonucu Balyoz davası kapsamında tutuklanarak geçen hafta beraat kararı verilen komutanlar da Vatan Partisi’nden milletvekili adayı oldu. Emekli Hava Korgeneral Ayhan Taş Konyalı; emekli Hava Tümgeneral Beyazıt Karataş ise Balıkesirli yurttaşların oylarına talip olurken, İstanbul 3. Bölge adayı emekli Tümamiral Ali Semih Çetin oldu.

GÜNEYDOĞU’DA VATAN RÜZGARI

Elazığ’da PKK’ya karşı mücadelesiyle tanınan emekli Albay Aziz Ergen ile Evhanımı Hatice Kara aday oldu. Diyarbakır’da Diyarbakırlı adaylarla seçim yarışına girecek olan Vatan Partisi, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mustafa Pamukoğlu ile Güneydoğu Gazisi Reşit Can’la yarışacak.
TGB Kurucu Genel Başkanı Gazeteci Adnan Türkan Malatya’dan aday oldu. Bingöl’de 68 Gençlik Hareketi önderlerinden Ömer Bakal, Mardin’de Faruk Bulut, Şanlıurfa’da Halil Akbayır, Hakkari’de Namık Ereli, Siirt’te Esra Çimen, Van’da Avukat Fikri Güneri, Erzincan’da Prof. Dr. Ali Demirsoy, Gaziantep’te Mehmet Bedri Gültekin, Muş’ta Muhtar Niyazi Bingöl aday oldu. Batman’da ilk sırada Bayram Yurtçiçek yer alırken 2. sırada ise babası terörle mücadele ederken şehit düşen Mehmet Emin Yıldız yer aldı.

VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA
MEHMET TURGUT OKYAY
ZEYNEP SERAP BALTACI
HAYYRETTİN ÇAVUŞOĞLU
DİLEK KARTAL
EMİNE COŞKUN
SELVER KAPLAN
AYNUR YILDAR
HÜSEYİN İÇEN
SADIK BORAL
MUSTAFA MUHİTTİN ZEYNELOĞLU
SELMA GÜNDÜZALP
İSA ÇAKAN
BEYSUN TANKUT
ABDURRAHİM KÖYLÜ

ADIYAMAN
MUSTAFA KABARCIK
HANİFİ KOCA
AHMET ÇELİKTEN
MEHMET YILMAZ
LEVENT TEKKAYA
HAFİZE ÇOBANOĞLU GÜNGÖR
HÜSEYİN KARANLIK
HALİL ŞAHİN
ZİYA ÖZTÜRK

AĞRI
ÖZAY GÖKÇE
SİNAN ÖZKARA
NADİDE ZEHRA ÖZTÜRK
EMİNE İNCİ ÖLMEZ

AMASYA
MEHMET ERSOY
SERDAR DEMİR
HACI ŞENTÜRK

ANKARA 1.BÖLGE
İSMAİL HAKKI PEKİN
MEHPARE ÇELİK
FERDA PAKSÜT
HAMİT ZAFER KARS
HASAN FIRAT KAYAÖNÜ
AHMET SEVÜK
EVREN MUMCU
HALİME TOSUN
FUNDA ÇAKAR
ALİ SAMİ UTKU
HASAN DÜLGEROĞLU
MELTEM TÜRKOĞLU
TÜLAY TORAMAN
UĞUR AKGÜL
MUSTAFA SU
YALÇIN MIHÇI
ERKAN YAYKIR
NAZIM YARDIM

ANKARA 2. BÖLGE
ŞULE NAZLIOĞLU EROL
SERHAN BOLLUK
ERTAN ACIR
SAMİ ÖZDİL
DİLEK PAKSOY
ZEYNEP TÜLİN SAĞLAMTUNÇ
ŞEN YAZGAN
HALUK SOLAK
ERCAN ENÇ
CEZMİ NACİ EREN
MELİHA ÜNLÜ
HAKAN ÇELİK
MÜZEYYEN AKÇIN
MEHMET VAROL

ANTALYA
ZEHRA İNCİ ÖZDİL
ŞEHRİBAN KASAPOĞLU
MEHMET AVNİ ÖZBEK
KADİR TAŞ
SEMİH ÖNEM
RAUF ERGÜN
SEVDA SABUNCU
NİHAL KÜPELİ
CİHAN AVCI
AHMET SORKUÇ
MUSTAFA BODUR
TAHİR SERTKAYA
ERAY ETHEM GÖRGÜN
ERHAN TOPRAKTEPE

ARTVİN
CENGİZ ÖZDEMİR
YUSUF VAYİÇ

AYDIN
HASAN ATİLLA UĞUR
SELAHATTİN YILMAZ
FATMA SİBEL ARSLANTÜRK
MEHMET GÜNAY
NUR CENNETOĞLU
BİLNUR ŞUVAK
ZEKİ GÜRSOY

BALIKESİR
BEYAZIT KARATAŞ
NAZİME HÜLYA BELTAN ERİŞTİRENOĞLU
OSMAN AYDIN ŞAHİN
SERDAR GÜRSES
SALİH ORAL ÖVÜÇ
NAZIM ATAY
HASAN METİN PINARBAŞI
MUSTAFA GÖNÜLAL

BİLECİK
FERİDUN AYNUR
HASAN ÖZKAN

BİNGÖL
ÖMER BAKAL
KADİR MUM
KAZİP KOYUN

BİTLİS
ALİ MERCAN
EREN TUNCER
İHSAN YENİGELEN

BOLU
İSMET ÖZER
ÖMER YASA
ÜNAL TURAN

BURDUR
LEVENT ERSÖZ
İBRAHİM KILINÇ
SEÇİM ÇAKMAK

BURSA
SEZAİ OKAY
MEHMET ALANBEL
AYHAN CANBAZ
SİBEL DURSUN
SEMRA YILMAZ
FİGEN TAŞGAN
NİLÜFER SEÇGİN
ARZU BİTİRGİÇ
AYTAÇ TOKER
MUSTAFA ENVER YILMAZ
ŞEREF AKGÜN
SÜLEYMAN YURDDAŞER
HALİL YEŞİLYURT
GÜLCAN ÖZTÜRK
ENVER SARAÇOĞLU
ENVER CAMCI
FETHİ KARADENİZ
SEMİHA SERAP İYEM

ÇANAKKALE
TAMER ÖNER
LEVENT KURŞUN
HİKMET GÜNDOĞDU
İLKER ALTIN

ÇANKIRI
AHMET ULUSOY
MURAT ONAÇ

ÇORUM
MURAT BURHANOĞLU
TUFAN KAYA
ESENGÜL DEMİRKAZIK
KEMAL BÖREKÇİ

DENİZLİ
HASAN KORKMAZCAN
YADİKAR ÖZEN
MEHMET İYİCE
UFUK ABALIOĞLU
HÜSEYİN MERCAN
FÜSUN ÖZÇELİK
RÜSTEM CAN

DİYARBAKIR
MUSTAFA PAMUKOĞLU
REŞİT CAN
YUSUF ASLAN
ŞAHİN ÖZTEKİN
EDVAN KENGİL
GÖNÜL GÜÇLÜ YURTÇİÇEK
MÜZEYYEN MİHALİOĞLU
SANİYA ÜSTÜNDAĞ
GAZİ ŞİMŞEK
MUSTAFA ODABAŞI
SİBEL KOÇ GÜVEN

EDİRNE
SEDAT SAYGI
KORAY İLERGİN
ŞÜKRÜ ÖZER

ELAZIĞ
AZİZ ERGEN
HATİCE KARA
MEHMET İZGİ
SUAT ÖZÇELİK

ERZİNCAN
ALİ İSMET DEMİRSOY
MUSA DURSUN

ERZURUM
HİKMET CEYLAN
NURİDDİN YILDIZ
BORA BARANSEL ÇİFTÇİ
NEDİM GÜLTEKİN
ERDOĞAN YAŞİN
OĞUZ KARLIBEL

ESKİŞEHİR
HAYRİYE GONCA GÜNGÖR
TEMEL ARAS
VELİ SEYİT
AYŞE DUST
RAİF EŞKİNAT
MEHMET ÇELEBİ

GAZİANTEP
MEHMET BEDRİ GÜLTEKİN
HÜSEYİN KAYAŞ
CEMİLE KANDİLLİ
TÜLAY İYİEKİCİ
LEYLA DAL
SEYYALE ERGÜN
HASAN HÜSEYİN İNCE
MEHMET CANPOLAT
HÜSEYİN ÖZ
MUHARREM BAKIŞGAN
MEHMET SELLİ
HASAN DELER

GİRESUN
FATMA TACAL
NURCAN KAYIŞ
ABDULLAH DURMUŞ
SELİM ÇELEBİOĞLU

GÜMÜŞHANE
SAKİNE DURGUN
HANİFE ÖZTÜRK

HAKKARİ
FİLİZ ÇARKOĞLU
YUSUF ARIKANOĞLU
VEYSEL KÖSEER

HATAY
MUHSİN ARSLAN
EMİLHAN GÜÇLÜ
FATMA KELTUŞ
FATMA PAKSOY
ALİ KARADAŞ
SÜLEYMAN DURAL
LEYLA ERK
İBRAHİM BEDİR
SADIK KARAKAŞ
CEVDET UYGUN

ISPARTA
NURİ GÖNENDİ
AHMET ÇETİNKAYA
MESUT ÖZLÜK
ZEHRA KAYA

MERSİN
SOYER ŞİMŞEK
YILMAZ AKSOY
KAMİL HAYATİ AYDIN
LERZAN ÖZGENÇ
TACİSER ONUK
ŞÜKRAN AKAL
TUĞRUL TOL
SELMA İBAR
MAHMUT ŞENTUT
LEMAN KANLIOĞLU
ADNAN AYDINKÖSEL

İSTANBUL 1.BÖLGE
DOĞU PERİNÇEK
EROL ÇAKIR
DOĞAN CANKU
GÜNİZİ DİZDAR
HASAN ATAMAN YILDIRIM
AYLA AYSAL
AHMET MELİH GÖNENÇ
FULYA SELIŞIK
NUR MELİKE AKBAŞ
JALE YANILMAZ
MEHMET SAYGIN TURAN
MEHMET BİRECİK
BURÇİN FEVZİ YÜCER
NALAN IŞIKLI
DİDEM BUKET ÇAKIR
MUSTAFA BAHİR BİLGE
NURAY ÜZÜMCÜ
AHMET ANCI
YÜCEL ERDENER
KEMAL AKMAN
ÖZGÜR EMRE TERZİOĞLU
UĞUR ÇETİNKAYA
SAİME FÜSUNGÜL EREN
FİLİZ TANSU
GÜLŞAH AKYILDIZ
ERDAL GÜMÜŞ
DENİZ SALDALCI
ŞÜKRAN ULUSOY
FUAT YILDIZ
MEHMET ÇINAR ÇETİNKAYA
TÜRKAN KOÇAKOĞLU

İSTANBUL 2. BÖLGE
HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ
SONER POLAT
ELİF İLHAMOĞLU
ÖZDEN GÖNÜL
SEMİH ERYILDIZ
FATMA HURİSER SARIUÇAK
KEMAL İNEBOLU
ADVİYE BAL
ŞEREF AVSEREN
HASAN ORTATEPE
VEDAT ÇETİNKAYA
MİHRİNEV ATAY
OĞUZ GÜVEN
MUZAFFER AKYOL
EMİN ALGÜN
TURGAY TARIK DAĞLIOĞLU
CEMAL AKYILDIZ
HÜSEYİN SÜRÜCÜ
ŞAKİR ŞADİ SOMUN
DEMİRTAŞ MADEN
AHMET GÖKTAŞ
İLKER ERAYDIN
ERDOĞAN SARI
TUNCER SÖKMEN
BAHRİ GÜNER
ŞEVKİ BİLGİN

İSTANBUL 3. BÖLGE
YAŞAR OKUYAN
SEMİH ÇETİN
SERDAR ÜSKÜPLÜ
MEHMET DENİZ YILDIRIM
MERDAN ASLAN
SERDAL ÖZBAYRAKLAR
CEM AYAZ
NEZİHE HÜMAY ÜREK
ADİL ADALET HACIÖMEROĞLU
AYŞE İLGEN
ZÜLEYHA KOCAOĞLU
MUAMMER ÖZTÜRK
ŞADUMAN ÇAĞLAR
CANAN ŞENTÜRK
CEMİLE EKEN
BİLAL UMUT ÇAKIRAN
YAVUZ AYKUT ERİŞ
ABDULLAH TÜRK
ENVER GEDİKOĞLU
LATİF AYDIN
HASAN GIDIK
KENAN CENGİZ
ŞÜKRÜ SEZER
GÜNEŞ SAĞMEN ÖZTANRISEVER
COŞKUN EGE
GÜRBÜZ ERBOZ
İSMAİL ÇALIŞKAN
ŞEREF KAPTAN
MUSTAFA KORUCU
YAKUP KILIÇKAPLAN
FATMA CAN

İZMİR 1. BÖLGE
ÜMİT ERTAÇ ZİLELİ
TURAN KARAKAŞ
RİFAT MUTLU
HÜLYA YARBUZ
TAŞKIN ÇALI
KAĞAN SOYDAN KAĞAN
DERYA SAK
HÜRMÜZ ARSLANTÜRK
FAİK BAHAR
NESİMİ ÖZYÜREK
ABDULLAH KARŞILAYAN
AYLA TÜRKMEN
HASAN ALİ KARŞILAYAN

İZMİR 2. BÖLGE
MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU
HACER ŞULE PERİNÇEK
MEVLÜT TAGA
HÜSEYİN TUGAY ŞEN
SEFA KÖKEN
HÜSEYİN ENİS DİNÇEROĞLU
PINAR GÜL
HASAN TIRAŞOĞLU
ZARİFE OK
SABİHA PAŞA
MURAT CANAN BAHADIR
ALİ TOPBAŞ
HÜSEYİN ERDOĞAN

KARS
CELAL TOK
BİNNUR ZUHAT YOKUŞ UZUN
TAHSİN ÖLÇER

KASTAMONU
KENAN ATAY
ERSİN TALUN
ALTAN BÖREKÇİ

KAYSERİ
SEMA KARAOĞLU
ERSİN BALKAYA
MEHMET CANBULAN
KAMİL ALBAYRAK
BEYHAN YILDIRIM
HASAN BEKER
ŞERİFE ÇAĞLAYAN
MEHMET ONAYLI
MUSTAFA CANTEN

KIRKLARELİ
NURİYE ÜSTÜNDAĞ
ONUR HARANİ
NEVRİYE DEMİRKAN

KIRŞEHİR

NUSRET VAR
MUSTAFA ÖZDENOĞLU

KOCAELİ
CENAP YENER
GÜLGÜN FEYMAN BUDAK
MEHMET KEMAL BORAN
AYŞEN TANRIKULU
ORHAN KADIOĞLU
ABDULLAH AKSU
DİLEK YALINAY
BİNNUR AYHAN
KADİR DOĞAN
RECAİ ALKAN
YILDIZ ÇAYPINAR

KONYA
MEHMET CENGİZ
KAZIM KOÇER
NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ
MEVLÜT SEYRANOĞLU
NECAT YATGIN
MAYA GÜR
FAHRETTİN KÜÇÜK
ARSLAN KILIÇ
EMİNE USLU
AHMET KARAKOÇ
HURİYE GÖKGÜL
TACİ YALÇIN
YUSUF DÜLGER
HASAN AYNA

KÜTAHYA
EROL BAYRAKTAROĞLU
FATİH VELİ ÖLMEZ
İLKER ÖZKAMALI

MALATYA
ADNAN TÜRKKAN
ABDULLAH IŞIKGİL
MELEK DOĞAN
OSMAN ÖZBAY
ŞERİF YİĞİT
KENAN GÜRKAN

MANİSA
MUSTAFA GÖKDEMİR
ERGÜN YILMAZ
HÜLYA PARLAYAN GEZİCİ
MUSTAFA DABAN
SAFFET ŞENYURT
ERAY ŞEN
ZİYA YUSUF GEDİKLİ
KAHRİMAN TEK
DİNÇER ALANYALI

KAHRAMANMARAŞ
CAFER SİNCER
ERKAN ŞAHİN
NEBAHAT KHOSRA HOSSEINI GHADİM
DURDU YILDIZ
ÜNAL ÇAĞLI
MUSTAFA YARAŞIR
YAŞAR AKPINAR
YEMLİHA TAŞYÜREK

MARDİN
FARUK BULUT
ŞEYHMUS KALKAN
ERCÜMENT ŞENGÜR
ŞEYHMUS AY
GONCA KAYABEKMEN
SADIK ÇALIŞKAN

MUĞLA
MUSTAFA GÜLEÇ
NECLA TORAMAN
FİKRET TURAN
AYDIN ÇETİN
SUHA ZİYA GÖKALP
HÜSEYİN ÜNLÜ

MUŞ
HÜSEYİN KOÇ
YUSUF ATİLLA
SÜLEYMAN ÇELİK

NEVŞEHİR
YILDIZ YAZICI
CAHİT TOPUZ
ELİF MURŞİL

NİĞDE
ŞEMAİL KAHRAMAN
FERHAT BAKIRAL
HASAN AKŞEN

ORDU
FATOŞ FURTUN
ALİ HAYDAR İNANOĞLU
NECATİ GÜNDOĞDU
KEMAL SÜMBÜL
OSMAN ERBAŞ

RİZE
ESİN ERGENÇ TURHAN
YILMAZ KENANOĞLU
VAHİT SARI

SAKARYA
MURAT BÖLÜKBAŞI
NEVİN ŞARKAYA
MUHARREM KACAMAN
MELİKE TOY
BAHTİYAR BODUR
MUHARREM TOPÇUOĞLU
NİGAR KANAŞ

SAMSUN
SEDEF DEMİRÖZ
FİKRET KOÇ
BEKİR BORA KOCABAŞ
MUSTAFA ALEMDAROĞLU
TEMEL ÇOLAK
ÖKKAŞ SIRRI ÇOPUR
NUMAN KAMAZOĞLU
ŞAKİR ŞENGÜL
VOLKAN KARAOĞLU

SİİRT
ESRA ÇİMEN
YILMAZ ÇETİNER
BEŞİR DEMİRHAN

SİNOP
ADNAN KONUKMAN
HALİL İBRAHİM ASLANBAŞ

SİVAS
SALİH GÜL
ERGİN TUNCER
ZEYNEL SARPDAĞ
ÇAĞDAŞ ÖZKAYA
ÖCAL ÖZBEK

TEKİRDAĞ
AYNUR ÇALIM
BAHADIR BERK
SABRİYE AYDIN
HASAN ORUK
MEHMET ALİ ESMER
YAVUZ AKALIN

TOKAT

ŞAHİN BOZKURT
MEHMET KALKAN
FARUK SÜKAN
CEMİL ŞAHİN
FEYZULLAH ERASLAN

TRABZON
İNCİ GÜNGÖR
ALİ KEMAL AYDINLI
FETHİ KANDAZ
HASAN FEHMİ HIZAL
MERYEM KIDIK
HARUN BÜLBÜL

TUNCELİ
HATİCE KOYUN
ALİ KAYA

ŞANLIURFA
HALİL AKBAYIR
ABDULLAH DENCİK
SABRİ BİLGİN
BERHO ŞİL
HASAN KONGÜL
İBRAHİM TOLGA YAPICI
BİRCAN ÖZDEMİR BULUT
BORA CAN
HASAN TAHSİN DURMUŞ
NURAY DEMİROL
HASAN DİLBAZ
ALİ ŞAHİN ARAS

UŞAK
NEVİDE KOCABIYIK
MUSTAFA BÖLME
NEŞE ÇAY

VAN
FİKRİ GÜNERİ
RAGIP BAYRAMOĞLU
HALİL HALİT TOKER
MEHMET MORTAŞ
KAYA ÇETECİOĞLU
MUSTAFA PAK
CUMA ALİ KARAGÖLLÜ
MOHAN ÖZGÜLLÜ

YOZGAT
DENİZ ALTINTAŞ
BAKİ KOCAMAN
MUSTAFA KILIÇARSLAN
HÜSEYİN ŞAKACI

ZONGULDAK
NACİ BEŞTEPE
ALİ SEYDİ TATAR
REMZİYE KÖSE
MEHMET USLUBAŞ
İLHAMİ ÖZERKİ

AKSARAY
ALİ SAKİN KUTLU
ATİLLA KARAKOR
BEKİR DEMİRTAŞ

BAYBURT
AYŞİN TATOĞLU

KARAMAN
YÜCEL BAĞIRGAN
HALİS KUŞ

KIRIKKALE
RIZA AVŞAR
NEZİH GÜLŞEN
ORHAN KESİCİ

BATMAN
BAYRAM YURTÇİÇEK
MEHMET EMİN YILDIZ
GÜNAYDIN ÜNAL
HASAN YILDIZ

ŞIRNAK
MEHMET HALUK MIHALİOĞLU
RAHİM SİVASLI
BORA SARIKAYA
ZİHNİ SELVİ

BARTIN
FATMA GÜL ARSLAN
BİRSEN AYAROĞLU

ARDAHAN
ERDAL UYGUR
ERCAN KAMİLOĞLU

IĞDIR
EKREM ÇATAK
İLYAS BULDUK

YALOVA
AYŞE NİLGÜN METİNGÜ
MURAT TÜRKOĞLU

KARABÜK
MUSTAFA EROL
ENGİN ŞENCAN

KİLİS
MUSTAFA ASEFLER
İRFAN MÜLHİM

OSMANİYE

ECDET GÜVEL
YUSUF DUYAR
HACER ÖZGAN
HACI MUSTAFA GÜRLEK

DÜZCE
MEHMET KAÇAR
SERAP NAZBAŞAR
RUHSAR UYSAL

banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Murtaza IŞIK - 2 yıl önce
adaylarin eğti̇m durumlarini, meslekleri̇ni̇ varsa başarilarini beli̇rti̇rseni̇ daha i̇yi̇ olur. vatan parti̇si̇ne başarilar.
Avatar
gürsel tezcan - 2 yıl önce
yolunuz açık olsun
Avatar
MUSTAFA CENAP AYTEPE - 2 yıl önce
gcleri̇ni̇z işil işil gündüzleri̇ni̇z piril piril olsun. dağlariniz bağlar ovalariniza yildizlar yağsin şavkiniz vatani aydinlayiyor yollariniz gül çi̇men hayirli uğurlu yolculuğunuz olsun .haydi bre. efeler.
Avatar
Ercisly - 2 yıl önce
van ve ilçelerinde oylar vatan'a vatan sağolsun...kazanan vatan olsun...
Avatar
kullanıcı - 2 yıl önce
sayın ahmet sorkuç gazipaşa işçi partisi ilk kurucusudur ve geniş bir bilgi birikimi ve çevreye sahiptir onun çok ilerilere gelmesini isterim ve benim görüşüm olarak antalyada meclise yakısan kişilerden biridir inşAllah partiniz barajı aşarak meclise girer
Avatar
ramazan uzkuç - 2 yıl önce
ufuk söylemez aday degilmi
Avatar
ESKİCİHALİL - 2 yıl önce
servet bora'yi da bu li̇stelerde görmek i̇sterdi̇k.. ci̇ddi̇ bi̇r bi̇ri̇ki̇m pas geçi̇lmi̇ş
Avatar
devrimler - 2 yıl önce
bilgi birikimi ve cesaretle dolu adaylara şimdiden başarılar diliyorum. sadece kendi aile çevremden daha önce işçi partisi (vatan partisi)'ne oy vermediği halde bu seçimde oy verecek 5 kişi biliyorum. yurtseverlik kalesi vatan partisi...