22 Eylül 2014 Pazartesi

Manisa’nın tek kadın adayı İşçi Partisi'nden

İşçi Partisi Manisa’da çıkardığı adayları düzenlediği kahvaltı ile kamuoyuna tanıttı.

16 Şubat 2014 Pazar 16:43
Manisa’nın tek kadın adayı İşçi Partisi'nden
İşçi Partisi’nin Manisa’da yerel seçimlere kazanacak güçte olduğunu dile getiren İşçi Partisi Manisa il başkanı Erdem

Özdemir “Partimizin belediye başkan adaylarının hiçbirinin geçmişte şaibesi veya ayakkabı kutusu yoktur. Tek hedefleri Manisa için eşit ve demokratik bir şekilde halkına hizmet etmektir.”

Özdemir konuşmaların ardından partisinin büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. İşçi Partisi’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak emekli öğretmen Mustafa Gökdemir, Yunus Emre İlçe Belediye Başkan adayı olarak İsmail Ersan Demir, Şehzadeler İlçe Belediye Başkan adayı olarak Ezgi Daryürek, Akhisar İlçe Belediye Başkan adayı olarak esnaf Erol Ergül, Soma İlçe Belediye Başkan adayı olarak Hüseyin Türkoğlu açıklandı.

Manisa'nın tek kadın adayı oldu

Tanıtım toplantısında en büyük ilgiyi Manisa’nın tek kadın belediye başkan adayı Ezgi Daryürek oldu. İşçi Partisi
Şehzadeler İlçe Belediye Başkan Adayı CBÜ Uluslar arası Ticaret Mezunu Ezgi Daryürek, yerel yönetimlerde kadının artık söz sahibi olma zamanın geldiğini ve bu nedenle aday olduğunu açıkladı. Daryürek, “Siyasi partiler hem kadınlara eşitlikten söz eder. Ama kimsenin bir kadın belediye başkan adayı gösterdiği yok. Partimin kadına verdiği önemi beni belediye başkan adayı göstererek halkına kanıtladı. Manisa’nın tek kadın belediye başkan adayı olmaktan mutluluk duyuyorum. Artık Manisa’nın yerel yönetiminde kadınlarımızın sözü geçecek. Kadınlarımızla elele Manisa’mız,
 Şehzadelerimiz için çalışacağız. Manisalı kadınlarımızın desteğiyle Şehzadeler İlçe Belediye Başkan adaylığını kazanacağıma inanıyorum”
diye konuştu.

Deniz Hoşgül

ulusalkanal.com.tr
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV

banner77

banner220

banner221