Oyları bölmeyelim Türkiye'yi bölelim!

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek yerel seçimler öncesi çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Perinçek yazısında CHP ve MHP yönetimlerinin Milli Hükümet amacıyla güçbirliğine karşı olduklarını belirtti. Perinçek "seçimlerde oyları bölmeyelim" diyerek Türkiye'nin içine sürüklendiği felaketleri tek tek yazdı. Çözüm "Atatürk'te birleşmek" diyen Perinçek, yurttaşları İşçi Partisi'nde mücadele etmeye çağırdı.

Oyları bölmeyelim Türkiye'yi bölelim!

CHP ve MHP yönetimlerine Milli Hükümet amacıyla Milli Güçbirliği önerdik. Atatürk'te birleşelim, Arslanlı Yol'da yürüyen milletimizin başına geçelim, Türkiye'yi bölünmekten kurtaralım, elbirliğiyle Kemalist Devrimi tamamlayalım dedik!
Olmaz dediler!

Milleti birleştirmek, AKP'den kurtulmak, Gladyo'yu ve cemaatleri tasfiye etmek, Milli Ekonomiyi örgütlemek ve bu krizden bağımsızlık, bütünlük ve üretim ekonomisiyle çıkmak diye bir dertleri yokmuş!

Milli güçlerin birleşmesine karşı çıkanlar, Ricciardone'nin ayağına koşarak iktidar olma projelerine bağlandılar.
Milletin güçlerini birleştirmeyi kabul etmeyenler, gittiler F örgütüyle, başka deyişle Gladyo ile el ele verdiler. Silivri-Hasdal kapılarını açma mücadelesi veren Prof. Metin Feyzioğlu'nu dahi hedef aldılar.
Ve bölünmeyi sağladıktan sonra, şimdi "Oyları bölmeyelim" yaygarasıyla ortaya atıldılar.

Oyları bölmeyelim Vatanı bölelim!
CHP, Avrupa Özerklik Şartı'nın yasalaşmasını savunuyor, Güneydoğu'ya özerklik getirecek Amerikan çözümünün peşinde. Ve AKP ile PKK'nın Kürt Açılımını açıkça destekledi.
CHP'ye oy verelim, oyları bölmeyelim!
Vatanı bölelim!

Oyları bölmeyelim Milleti bölelim!
CHP yöneticileri, "Türk kelimesinden rahatsızlar. Anayasadan "Türk milleti", "Türk vatandaşlığı" kavramlarının çıkarılmasını istiyorlar, açıkça Anayasal vatandaşlığı savundular. Kılıçdaroğlu, AKP'nin "Türküm, doğruyum" andını kaldırmasından pek hoşnuttu. Mezhep ayrımcılığını okşuyor, etnik bölücülüğe prim veriyor.
CHP'ye oy verelim, oyları bölmeyelim!
Milleti bölelim!

Oyları bölmeyelim Toplumu bölelim!
CHP yöneticileri, Fethullah Gülen'i "bilge" ilan ettiler. Cemaatler onlara göre pek cici! "Tekke ve zaviyeler yeniden açılsın" diye yasa önerisi hazırladılar.
CHP'ye oy verelim, oyları bölmeyelim!
Toplumu cemaatlere, tarikatlara, etnik gruplara ve mezheplere bölelim!

Oyları bölmeyelim Ekmeği bölelim!
Kılıçdaroğlu, Genel Başkan olduğu günden beri açıkça liberal ekonomiyi savunuyor. Liboşların örgütü olan TESEV kuruculuğundan vazgeçmiyor. En son AKP'yi faizleri yükseltmekte geciktiği için eleştiriyor. AKP'den daha hızlı faizci!
Oyları CHP'ye verelim, oyları bölmeyelim!
Halkın ekmeğini bölelim!

Oyları bölmeyelim Orduyu bölelim!
CHP, AKP'nin de önüne fırlayarak Ordunun "profesyonelleşmesini" savunuyor. Batı'dan dayatılan "Türk Ordusunu küçültme" planlarının bir numaralı savunucusu! Orduya kurulan kumpası, "darbeciler temizlensin" sloganıyla sürekli destekledi. CHP ve MHP'nin yardımıyla Ordu esir alındı.
Oyları bölmeyelim!

Türk Ordusunu bölelim!
Oyları bölmeyelim Milli devleti bölelim!
CHP'ye göre, F cemaati devletin içinde, poliste, yargıda ve TSK'da örgütlü değilmiş. Orduya kumpas kurulmamış! Milli devletin içinde F Gladyo'su yokmuş!
Oyları bölmeyelim!
Milli devleti bölelim!

Oyları bölmeyelim Bağımsızlığı bölelim!
Kılıçdaroğlu, ABD Büyükelçisinin ayağına koşmaktan yorulmadı. Kendi partisinden gizli, özel görüşmeler yapıyor. Yanında CIA'nın numaralandırdığı liderlerden, Amerikan muhiplerinden bir kadro kurdu. Atlantik emperyalistlerine bağlılıkta, AKP'nin önüne geçti.
Oyları bölmeyelim!
Bağımsızlığı bölelim!

Oyları bölmeyelim Cumhuriyeti bölelim!
CHP yöneticileri, "Biz Cumhuriyetin bekçisi değiliz" diyerek AKP'nin bekçisi oldular.
Cumhuriyeti türbanla yıkmanın aleti olarak kullanıldılar. "Laiklik tehlikede değil" diyerek, AKP iktidarının önündeki mayınları temizlediler.
Oyları bölmeyelim!
Cumhuriyeti bölelim!

Oyları bölmeyelim Atatürk'ü bölelim!
Kılıçdaroğlu'nda bir Atatürk nefreti var. "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganına karşı çıktı. Sağ olsun, stadyum tribünleri bile artık "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganlarıyla inliyor.
Yine Kılıçdaroğlu Dersim'den Atatürk'ü vurma planında, AKP'den rol çaldı ve karşıdevrimden özürler diledi. Atatürk'ün Tuncelisini Dersim yapmak için AKP'den daha gözü dönmüş bir halde.
Oyları bölmeyelim!
Atatürk'ü bölelim!

Oyları bölmeyelim Suriye'yi bölelim!
Kılıçdaroğlu ve çevresi, ABD'nin Kürt Koridoru planının gözü kapalı misyoneri! Suriye konusunda her ağzını açışında besmele olarak, ABD emperyalizmine karşı kahramanca savaşan Beşar Esad'ı "diktatör, cellât, işkenceci, katil" ilan ediyor.
Oyları bölmeyelim!
Suriye'yi bölelim!

Oyları bölmeyelim CHP'yi 'dizayn' edelim!
Kılıçdaroğlu ekibinin CHP'nin başına YCHP'yi kurmak için getirildiği apaçık ortaya çıkmıştır. Kasetlerle yapılan ABD-Cemaat operasyonu sonucu CHP "dizayn" edilmiştir.
Oyları bölmeyelim!
CHP'yi dizayn edelim!

Oyları bölmeyelim Rantları bölüşelim!
Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Ali Rıza Salmanpakoğlu, gibi Arslanlı Yol'un belediye başkanları dışında, CHP belediyeleri, AKP ile aynı özelleştirmeci, taşeroncu, rantçı ve işçi kıyan belediye modelini uygulamış, kamu hizmetini tasfiye etmiştir.
Oyları bölmeyelim!
Rantları bölüşelim!

İşçi Partisi'nde birleşelim Türkiye'yi bütünleştirelim Kemalist Devrimi tamamlayalım
İşçi Partisi, Atatürk'te birleşenlerin Partisidir.
Vatanı, milleti, toplumu, Atatürk Devrimini tamamlama hedefinde birleşenlerin Partisidir.
Arslanlı Yol'da milleti birleştirerek, iktidara yürümenin Partisidir.
Artık Türkiye'yi bölenlere, Cumhuriyeti yıkanlara paydos!
İşçi Partisi'nde birleşelim.
Türkiye'yi bütünleştirelim.
Türkiye'yi Türkiye'den yönetecek Milli Hükümeti kuralım.
Başı dik, varlıklı, özgür Türkiye için oylar İşçi Partisi'ne!

Doğu Perinçek
Aydınlık / ROTAbanner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Cemal - 3 yıl önce
dogu bey kendine ataturkcu diyen milyonlarca kisi bulurum ama onu anlayan birkac kisi bulurum, o birkac kisiden birisiniz
Avatar
özden bizsel - 3 yıl önce
mükemmel bir yazı.bağımsızlık ve atatürk için oylarimizi işçi partisine verelim