Özel Görevli Mahkemelerin özel görevlileri

Fethullah Hocadan PKK'ya kadar uzanan bir cephe. İlle ad vermek gerekirse F Cephesi.

Özel Görevli Mahkemelerin özel görevlileri

 Barolar Birliği Başkanı Prof. Metin Feyzioğlu'nun Silivri, Hasdal, Maltepe, Şirinyer kapılarını açmaya yönelik girişimine cepheden karşı çıkanların manzarası:

- Fethullah Hoca ve Zaman gazetesi,

- AKP'nin Abdullah Gül hizbi,

- Kılıçdaroğlu'nun CHP yönetimi ve Cumhuriyet gazetesi,

- Devlet Bahçeli'nin MHP yönetimi,

- PKK, BDP, ÖDP, TKP, Özgür Gündem, Sol vb.


F Cephesi

Fethullah Hocadan PKK'ya kadar uzanan bir cephe. İlle ad vermek gerekirse F Cephesi.

F Cephesi! Çünkü kalkan oldukları örgüt F örgütü.

Metin Feyzioğlu'nun önerisini özetlemek gerekirse: Yargı içindeki Özel Görevli F örgütü kökünden temizlensin! Özel görevli mahkemelerin kuyruğu kaldırılsın, verdiği kararlar kesinleşmiş olsa dahi geçersiz hale gelsin. Böylece Ergenekon, Balyoz, Poyrazköy, İzmir vb. davalar genel mahkemelerde görülsün. Doğal yargıçlar görev yapsın, yargıdaki F mensupları değil! Gladyo tertibiyle içeri atılan Mustafa Kemal'in askerleri, İşçi Partisi yöneticileri ve aydınlarımız özgürlüklerine kavuşsun!

- F örgütünün yargıdaki yuvasının bozulmasına en başta kim karşı çıkıyor?

- Elbette F örgütünün kendisi!

- Peki diğerlerinin görevi ne?

- Onlar da Özel Görevli Mahkemelerin Özel Görevlileri oluyor. F görevi yapıyorlar.

F görevi, bir ABD görevidir

- Ergenekon dizisinin düğmesine nerede basılmıştı?

- Artık kimse inkâr edemiyor, Washington Oval Ofis'te.

Yalnız BOP Eşbaşkanlığı'nın düğmesine basılmadı o zaman, bütün teferruatının da!

Bu cepheye dikkat ediniz, yalnız Ergenekon'da ve Balyoz'da değil, Irak, Libya, Suriye, İran, Rusya, Çin cephelerinde de Atlantik güdümlüdür. Hepsi Gelişen ve Ezilen Dünyaya karşı emperyalist kurgunun içindedir. Emperyalist Enternasyonal'in parmakları altındadırlar.

CHP, PKK ve MHP hâlâ 
'darbeciler temizlensin' görevine devam ediyor

Düğmeye basılınca, koro da bağırıyordu: Darbeciler temizlensin!

Temizlenenler: Atatürk Devrimi, millî devlet, aydınlanmış toplum, Kamu Ekonomisi, beslenme güvenliği ve tarım, iş güvenliği ve sendika özgürlüğü, kurum olarak Türk Ordusu ve İşçi Partisi!

Özetle bir cumhuriyet, bir millet temizleniyordu, ülke parçalanıyordu.

PKK alkışlıyor, MHP ve CHP "Darbeciler temizlensin" nakaratına eşlik ederek görev yapıyordu.

Hakan Fidan'ın sağı ve solu

Ergenekon ve Balyoz tertibinde, MHP ve PKK hep yan yana oldular. Devlet Bahçeli'nin gürültülü bağırışları bu gerçeği örtemedi, örtemez.

Feyzioğlu'nun önerisi ÖGM'lerin 5 Temmuz 2012 tarihinden sonraki uygulamalarına ve kararlarına ilişkin, Devlet Bahçeli "Apo'yu da bırakacaklar" diye halkı aldatma peşinde. Oysa Devlet Bahçeli, AKP'yi ve Apo'yu kurtarma şampiyonu! Öyle değil mi Sayın Komutan E. Korg. Engin Alan?

KCK tutukluları Devlet Bahçeli sayesinde kurulan AKP-PKK iktidarı tarafından arkada kalan aylarda bölük bölük serbest bırakılmış. Silivri kapılarının açılması gündeme gelince, Bahçeli "KCK'yı bırakacaklar" diye vatanseverlik oynuyor!

Oysa Hakan Fidan'ın sağına ve soluna bakın; sağında Devlet Bahçeli'yi, solunda Apo'yu göreceksiniz! Manzara bu!

'Dizayn' edilen cephe

F kampına şöyle bir bakınız, ortak yanları "dizayn" edilenler.

Nefret ettiğim sözcük, ama öyle söyleniyor: "Dizayn" ediliyorlar.

Pensilvanya İmamının "dizayn" edildiğini dünyada bilmeyen kaldı mı, artık eski kader arkadaşları dahi bağıra bağıra ilan ediyorlar.

PKK, ezelden "dizayn" edilmiş, Apo açıkça söylüyor, Aydınlık'ta kendi sesinden dizi dizi yayınlandı, "Ben taşeronum" diyor. PKK ve BDP'den gık çıktı mı? Hayır, "biz taşeron değiliz" bile diyemediler, diyemezler. Açıklasınlar, harfi harfine duyuralım.

CHP'yi bir kasetle dizayn ettiler. O zamandan beri eller havada!

MHP'yi iki kasetle dizayn ettiler. "İtaat edin yoksa sizi daha fazla dizayn ederiz" diye tehdit ettiler.

Kukla perdesi yıkılacak

Kasetlerle yönetilen partiler bunlar. Örgütlerindeki ve tabanlarındaki milyonlarca yurtseverin onlar üzerinden "dizayn" edilmesini kabul etmedik ve etmeyeceğiz. Elimize uzattık, tutun dedik, dizayn olmaktan kurtulmaları için her işe hazırız!

AKP ile F örgütü de birbirlerini kasetlerle "dizayn" ediyor! Onların da dizayn edilmelerine razı olmayacağız. Bu kukla perdesi yıkılacak!

Kasetlerle yönetilen Türkiye'nin kasetlerle "dizayn" edilen F cephesidir, Metin Feyzioğlu'na karşı savaş açan!

Metin Feyzioğlu size soruyor:

"Dizayn" edilmeye isyan edecek miyiz?

Yıkacak mıyız bu kukla perdesini?

Açılın kapılar

Her isyan, zindan kapılarına dayanır.

Bastille, Bekirağa Bölüğü, Malta, Silivri, Hasdal, Maltepe, Şirinyer, Mamak: İsyanların dayandığı taş duvarların isimleridir.

Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Silivri'ye gelerek aslında o duvarlara omuz vurdu. AKP Sözcüsü Hüseyin Çelik, buna dayanamıyor, "Meclisin yetkisindeki yasayı tutukluya, hükümlüye soramazsın" diye bas bas bağırıyor.

Kime sorsun, Kılıçdaroğlu, Bahçeli, Fethullah Hoca, Abdullah Öcalan ve kuyruklarına mı? "Darbeciler temizlensin" korosuna mı?

Türkiye dizayn edilebilir mi

Metin Feyzioğlu, bu girişimiyle Haziran Ayaklanmasının yeni bir atağını başlattı. Davullar vuruldu, zurnalar çalıyor.

Bir tarafta ellerinde Türk bayrağı, Türk milleti, emekçisiyle askeriyle Mustafa Kemal'in askerleri! Yatağan, Kemerköy, Yeniköy madenlerinden ve enerji santrallarından stadyum tribünlerine kadar uzanan bir halk cephesi!

Karşı tarafta dizayn edilenlerin F kampı!

Önümüzdeki soru budur: Türkiye "dizayn" edilecek mi?

Edilmeyecek!

Boyunduruğa vurulamayanlar, her zaman dizayn edilenleri yenmiştir!

Safa girin, görev üstlenin!

Dizayn edilenlerden kurtulacak Türkiye, zincirlerini kıracak!

KİTAP

Bugün 10 Ocak 2014. Atatürk'ün İçişleri Bakanı Şükrü Kaya, 55 yıl önce bugün, 10 Ocak 1959'da hayata gözlerini yumdu. İsmet Paşa ile birlikte Lozan'da, Laiklik ve Toprak Reformu mücadelelerinde, Kürt meselesinin çözümü için girişimlerde çok emeği var. Bugün Şükrü Kaya'yı yazacaktık. Erdemli Aydınımız ve Şairimiz Özdemir İnce, köşesinde Mahmut Esat Bozkurt ve Reşit Galip'ten sonra Şükrü Saracoğlu'nu yazıyor, aydınlatıyor, çok büyük hizmet. Şükrü Kaya da onlardan biri. Özdemir İnce dostumuzdan Cumhuriyet'in Erdemli Önderlerini bir kitap yapmasını diliyoruz.

Şükrü Kaya konusunda çok iyi bir çalışma yapıldı. Okumanızı hararetle öneriyorum. Şimdilik kitabı duyuruyorum, bu köşede tartışacağız elbette.

Doğu Perinçek
Aydınlık/Rota

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.