Suriyede El Kaide katliamı

Fotoğraflar dünya kamuoyunda yankı yarattı. Fotoğraflarda bir Suriye askerinin başının kesilmesi saniye saniye verildi. Ancak katliam bir askerle sınırlı kalmadı. Katliama tanıklık eden ve ismini vermek istemeyen fotoğrafçı, yalnızca bir günde 4 askerin infaz edildiğini, Halep dışında 3 bölgede Suriye askerlerinin kafalarının kesildiğini atardı.

Yaşadığı o anları hayatı boyunca unutmayacağını söyleyen Fotoğrafçı, Suriye'deki teröristlerin yaşattığı bu görüntülerin Ortaçağ'dan kalma sahnelere benzediğini kaydetti.

Kanada Dışişleri Bakanı'yla yaptığı basın toplantısında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'na katliam fotoğrafları soruldu. Davutoğlu, teröristleri kınamak durumunda kaldı. Ancak Davutoğlu, konuşmasının ilerleyen dakikalarında, katliam fotoğraflarının Suriye yönetimini mazur göstermek için servis edilmiş propoganda araçları olduğunu söyledi.

ulusalkanal.com.tr
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
SEVGİ L. 2 yıl önce

bunlar insansa ben hayvanim arkadaş

Misafir Avatar
rs 2 yıl önce

Sayın ulusal yöneticileri öldürülen o gencin korku ve feryad eden resmini ve haberi asla sildirmeyin.ibretlik olsun bakıp bakıp utansınlar. Her mitingde kardeşlerimiz taşısın tehlike çok büyük daha dün istanbulda bombaları patlatmamışlarmıydı.halkımız uyanık olsun fırsat bulsalar bizi suriyeden daha kötü duruma sokarlar.

Misafir Avatar
rs 2 yıl önce

20 senedir bir din türedi adı el kaide sapıklar dini insan kılığında şeytanlar.bu müslümanlıksa ben değilim.lanet olsun size cehennem zebanileri........................................

.

Misafir Avatar
ogultarhan 2 yıl önce

AKP li olanlar utansin. bundan hepsi sorumlu. cok isterim onlarinda sonu böyle olsun. allah büyüktür insallah bize gösterir o günleri.

Misafir Avatar
murat aytemiz 2 yıl önce

akp hukumetine yazıklar olsun diyebilirim sadece yuh size muslumanlık buysa ben muslumalıktan cıkyorum ......

Misafir Avatar
Saygi artan 2 yıl önce

Bu insanlik disi

Misafir Avatar
sessiz 2 yıl önce

zamanı gelince türk halkina karşi bunlari savaştiracaklardir,bi̇r süresonra bu i̇nsanlar heryerde dolaşiyor ve yaşiyor olacaklar.

Misafir Avatar
ömer tatar 2 yıl önce

allah inşalah belalarını verir