Neden eğildiği ortaya çıktı

Eğilen komutan olarak hafızalarda yer eden Özkürkçü, savcılığa Batı Çalışma Grubu'nun başında Emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın olduğu şeklinde ifade verdi. Savcılık ifadesinde Plan Şube Müdürü Korgeneral İdris Koralp'e de işaret etti.

Tuğgeneral Özkürkçü, Türk Ordusu'nda "yeşil sermaye" denilen bir şirketin ürünlerinin yasaklandığını, kulak misafiri olduğu bir konuşmaya dayanarak savcıya bildirdi.

Özkürkçü, Batı Çalışma Grubu kapsamında hiçbir faaliyette bulunmadığını da iddia etti. Özkürkçü, savcıya kendisinin fikir ve faaliyet olarak Batı Çalışma Grubu'ndaki insanlarla aynı fikirde olmadığını anlattı.

Genelkurmay İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü, savcılık ifadesinde Batı Çalışma Grubu'nu suçlayan ifadeler kullandı.

ulusalkanal.com.tr
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ayse berrak 2 yıl önce

2. tak sak vakasi...

Misafir Avatar
gökhan 2 yıl önce

sanki iyi mi oldu diyorum sözde ergenekon balyoz vs.davaların tsk yı çözme adına amerika desteğinde mevcud hükümet tarafından açılmasına.ordu içinde yıllarca takiye yapanları görmemizin yanısıra gerçek atatürkçüleri gördük.takiye cilerin çoçukları adına utanıyorum.tarihe geçtiler zaten,damat ferittir bunlar.