Alternatif
Haberde ve yorumda Alternatif.

Gazeteci sabahattin önkibar’ın hazırlayıp sunduğu alternatif başkentin gündemini değerlendiriyor.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
agah gökdağ 4 hafta önce

emin hocamıza doyamadık ,ltf eksik etmeyin hocamızı ekranlardan

Misafir Avatar
savaş aşır 6 ay önce

gecersiz oy vermek oy yüzdesini ne kadar etkiliyor saygılarımla

Misafir Avatar
Tülay Uzunal 6 ay önce

Programınızı büyük bir ilgi ile seyrediyoruz. Ufuk Söylemeze de Sabahattin Önkibar'a da çok teşekkür ederiz. Tehlikeli günlerden geçiyoruz. Laik aday açıklanmaz ise oy kullanmayacağım Atatürkçü ve laik aday için 20 imzanın toplanmasını canı gönülden diliyorum. Türkiye kırmızı çizginin üzerinde, ışid gibi terör örgütleri ülkemizde cirit atıyor lütfen bu konuya çok zaman ayırın. Teşekkürler...

Misafir Avatar
enis gun 6 ay önce

chp mhp intihar edip ahiretten hurilerle diktator erdogani yukaridan seyrederler

Misafir Avatar
mujden Vereli 6 ay önce

bu gunku programiniz 4/4 luktu ama anlayan cok az turkiyede. biz yurtdisinda hop oturup hop kalkiyoruz. uyuyorsun turkiye uyan uyan. donecegimiz turkiye birakmadiniz bize yaziklarolsun.

Misafir Avatar
Nazan ÖZHAN 1 yıl önce

merhaba,programinizi izliyorum bulent tezcan bey konuşuyor chp den

iyi güzel konuşuyor da,chp unun fikirlerinin neresinde?cok uzaginda kiliçdaroğlu tikamiş durumda partinin önünü!bunu bu kadar açık ve net konuşan sayın milletvekili görmüyor mu?çikiş yolunu açacak olan ana muhalefet partisi degil mi?halk zaten mücadelesini veriyor sokaklarda!meydanlarda!ben şimdiye dek chp den başka partiye oy vermedim ama şu anda benim beklentilerime cevap veren bir parti değil chp ben afedersiniz kilicdaroglunun cumhuriyetciliginden ataturkculugunden bile suphe etmeye başladım,chp deki tezcan ve onun gibi düşünenler saflarini ve tavirlarini netleştirmelidirler partiyi aktive etmelidirler!

Misafir Avatar
Tahsin AKTAŞ 1 yıl önce

sebahatttin bey varlığınızla sayenizde türkiye soluk almakta. ancak beraber program yaptığınız ufuk söylemez yanınıza hiç ama hiç yakışmadı ve yakışmıyor da!kendisini bakanlığı dönemlerinden çok iyi biliriz asıp kestiğikavurduğu dönemleri!şimdi kabuk mu değiştirdi.olmadu sayın kiar o adam yanınıza yakışmıyor!

Misafir Avatar
Semaha sahin 1 yıl önce

sevgili sabahattin bey, sizin yorumlarınızı hem beğeniyor ve destekliyorum ancak sesiniz daha büyük kitlelere hitab etmeli. i̇yiki varsınız. almanya'dan sayğılar.

banner545