Hakan Bayrakçı ile Siyasetin Gündemi

Haftanın tüm siyasi gelişmeleri ve gündemdeki olaylar değerlendiriliyor. Milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, gazeteciler, akademisyenler, sivil toplum örgütleri ve daha birçok alandan uzman konukların misafir edildiği Siyasetin Gündemi yaz dönemi boyunca Pazar 11:20’de Ulusal Kanal ekranlarında.

Hakan Bayrakçı kimdir?

İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünü bitiren Bayrakçı, 1982-84 yılları arasında “Çadırlar”, “Ortaçağ ve Türkler” ve “Kırmızı fırtına” isimli kitapları yazdı.1988 yılında kurduğu SONAR ARAŞTIRMA şirketi’nin Başkanı olarak, Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit gibi önemli liderlerin profesyonel olarak danışmanlığını yaptı. Ayrıca Bayrakçı, meslek hayatında, 140 Belediye Başkanı, 40 Bakan, 14 Parti Genel Başkanı ve 7 Başbakana’a da profesyonel olarak benzer danışmanlık hizmeti verdi. Meslek hayatında, çeşitli televizyon programlarında konuk yorumcu olarak 2000 saatin üzerinde ”canlı” yayınlara katıldı. Bayrakçı ayrıca TRT1'de, 2003 ve 2006 yılları arasında tarih programı sundu.

ulusalkanal.com.tr

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yadigâr DÜNDAR 1 yıl önce

sonunda aydınlık günleri yeniden yakalayacağız! emine ülker tarhan yeni cumhurun başkanıdır! bir kadın olarak ilk kez t.c. ne yakışır bir kadın aday görüyorum ve sonuna kadar destekliyorum !!! size de küçük bir eleştirim var sayın bayrakçı, hiç kimse yalnızca oy vermek adına "ihânet"e oy vermemeli..!

Misafir Avatar
Elvan KAYMAK 3 yıl önce

bir mesaj eğer yazilirken iptal ediliyorsa neyi̇n ulusal kanalisiniz ? kazak abdalin dedi̇ği̇ gi̇bi̇ eşeği̇ saldim çayira otlaya karnini doyura gördüğünüz düşü hayira yoraninda......!

Misafir Avatar
Mustafa Bayrakci / Almanya 3 yıl önce

sorarmisiniz bu kürt meselesinde kürtler neden ortada yoklar? türkiyenin heryerinde varlar ama pkkýa karsi neden bir protesto yürügüsü yapmiyorlar?bu düsündürücü degilmi?

Misafir Avatar
abdullah baltacıoglu 3 yıl önce

anayasa madde 1 : tbmm bundan böyle türkiye büyük ümmet meclisi millet vekilleri ümmet mebusu olarak düzenlenmistir.

Misafir Avatar
Ali Koç 3 yıl önce

ülkemizin ortaçağ karanlığına hızla yuvarlanmasını kim nasıl engelleyebilecek chp veya mhp iktidara gelirse bu gidişi durdurabilecek mi ben inanmıyorum askeriyenin de eli kolu bağlandığına göre yeni rejime hoşgeldin mi diyeceğiz elveda atatürk cumhuriyeti hoşgeldin mollalar mı deyeceğiz.

Misafir Avatar
Ali Yılmaz 3 yıl önce

ülkemizde halkımızın %kaçı amerikan karşıtıdır %kaçı atatürk hayranıdır %kaçı gerici yobaz ve bölücüdür chp neden bölücü ve yobazların peşine takılmaktadır

Misafir Avatar
gencosman arslan 3 yıl önce

değerli arkadaşlarım tunceliden yazıyorum 1994 ten itibaren köy korucusuyum sosyal güencemiz yok aldığımız maaş 750 tl ama hergün biz bütün görevlere götürüyorlar değerli kardeşlerim başbakana söylermisiniz bize sosyal güvencemizi vercekmi bizi nezaman insan yerine koyacakalar

Misafir Avatar
efkan özkan 3 yıl önce

hakan bey, son genel secimlerde,yapmıs oldugunuz programda parti liderlerini konuk ettiniz fakat hepar-osman pamukoglunu davet etmediginiz gibi..program baslarken verilen slaytta hepar'ın amblemi dahi yoktu,oysa aykut edibaliyi defalarca konuk ettiniz,dün siyasetin gündemi programi tekrarinda gördümki osman pamukoglunuda davet edeceksiniz..gercekten cok sevindirici....iyi günler...alanya dan selamlar-efkan özkan