Eslenden Nagehan Alçıya sert yanıt: Sınırı aşma

Programa konuk olan Stratejist Emekli General Nejat Esen canlı yayında, Nagehan Alçı ’yı “Amerikan ajanı” olmakla suçladı. Program boyunca Nagehan Alçı ’ya ağır ithamlarda bulunan Nejat Eslen canlı yayında gerildikçe gerildi.
RAMİZ PAŞA HAKLIYMIŞ MEĞER…

Nagehan Alçı ’nın Amerika tarafından gönderilmiş bir gazeteci olduğunu öne süren Nejat Eslen, Nagehan Alçı’nın Ramiz Paşa ’yla programda yaşadığı polemikleri hatırlatarak “Ramiz paşa bir şeyler fırlattı ya haklıymış. Nagehan sen daha gençsin gerçekleri öğrenmeye çalış. Kendini kullandırma, para çok önemli değil bu hayatta. Gerçeklerin peşinden git” dedi.

“SATILIK” İMASI

“Ben senin baban yaşındayım” diyen Nejat Eslen “Ben senin fonksiyonunu biliyorum. Kaybettiğin erdemini parayla satın alamazsın bir daha. Bu söylediklerini Amerikalılar mı söyletiyor? Sen Amerikalılara mı çalışıyorsun. Kanaat liderliği mi yapıyorsun” diyerek canlı yayında Nagehan Alçı ’yı topa tuttu.

SİNİRLENDİ… “SINIRI AŞMA” DİYE UYARDI

Canlı yayında Nagehan Alçı ’nın söylediği cılız ve basma kalıp sözleri dikkate almayan emekli paşa, her konunun uzmanı, ünlü Türkiyeli düşünür ve aydın Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi Alçı’yı mesnetsiz sözleri nedeniyle “Sınırı aşmayalım” şeklinde uyarmayı da ihmal etmedi.
İşte canlı yayında vatansever emekli paşanın canlı yayında o şok sözleri:

AMERİKAN GÖREVLİSİ MİSİN?


Sen dezenformasyon yapıyorsun. Niye Amerika ’yı koruyorsun. Görevli misin nesin? Niye Amerika ’ya sahip çıkıyorsun? Amerika Türkiye ’deki ortaklarıyla darbe yaptı. Sizleri televizyonlara saldılar konuşturdular. Kimlerine bavul taşıttırdılar, kimlerine televizyonda dezenformasyon yaptırdılar. İnsaf, biraz vicdanlı olun!

ulusalkanal.com.tr


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kerim tekarslancı 3 yıl önce

o programı izledim nagehan hanimefendi pasayi çok fena salladı paşa çoğu suale cevap bile veremedi.cevap veremeyincede sinirlendi dogal olarak.inanın dogru düzgün cümle bile kuramadı.haberi okuyorum başlığı bile tuhaf "eslenden nagehan alçıya sert yanıt: sınırı aşma" bu programı izlemeyen şöyle zanneder paşa nagehan hanımın agzının payını vermiş zanneder alakası bile yok.emin olun

Misafir Avatar
Ayse caner 3 yıl önce

nejat pasam sizin karsiniza cikacak birisi bile degil ,cahil bilgisiz rezil.biz dinlemek gormek dahi istemiyoruz bu dengesizleri!!!!!

Misafir Avatar
VATANDAŞ 3 yıl önce

paşamiz gerçekleri tespit etmiş..3 günlük hayatindaki yarim yamalak bilgi birikimiyle zirlayip duruyor bu yalaka kadin..bunlarin önünre 3 5 kuruş at bizi tayyeap yaratti bile der namussuzlar

Misafir Avatar
Kivanc 3 yıl önce

yaklasik bir hafta once amerika'da yasayan arkadasim bana yorumu sana birakiyorum bu kadini izle demisti.
anliyorum simdi

Misafir Avatar
Talat paşa 3 yıl önce

yüreğine diline sağlık paşam ;bunlar selden kütük kapmaya çalışan ve jeep ini kır villasını edinmeye çalışanlar.

Misafir Avatar
Güven Saktaş 3 yıl önce

sağol paşam bir kemalist askerin cevabı yada tepkisi budur.düşünceni paylaşıyorum.herzaman heryerde en yüksek sesimle aynı şekilde haykırıyorum.bu bir savaş.

Misafir Avatar
Ben Turkum 3 yıl önce

paranın dibine vuruyolar böyle aykırı açıklamalarıyla. dış ülkelerin ve onların yayın organlarının satın alınmış kukları, ülke satıcısı ahkahpe'nin farklı bir versiyonu..

Misafir Avatar
Müjgan Gündoğan 3 yıl önce

vatan severler kimin kim olduğunu biliyor, işbirlikçi hainleride, boşuna muhatap almayın paşam şu kadını,
kadın gazeteci kimliği altında bildiğin ajan.