Abdullah Öcalanı sorgulayan komutan İşçi Partisine üye oldu

Abdullah Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan Jandarma Kıdemli Albay Hasan Atilla Uğur İşçi Partisi’ne üye oldu. Ergenekon davasından 4 yıldır tutuklu olan Uğur, neden İşçi Partisi’ni seçtiğini kamuoyuyla paylaştı.

İşte o açıklama:

N E D E N S E Ç T İ M
Mustafa Kemal ATATÜRK’ü önce aile ortamında tanıdım. Dedem, babam, annem hep O’nu anlattılar bana. Yine aynı büyüklerim dinimizi öğrettiler bana. Elimden tutup Cuma namazlarına götürdüler, sahura kaldırdılar, peygamberimizin ahlak simgesi olduğunu, Müslümanlığın namussuzluk yapmamak, ülkesini vatanını sevmek ve zulme karşı mücadele etmek olduğunu anlattılar.

Milli Mücadelenin mimarı Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Türk Milleti üzerine çöken esaret zincirini kırarak Cumhuriyeti kurduğunu, bu yüzden özgür olduğumuzu, millet olduğumuzu, esir olmadığımızı öğrettiler.

Gençlik yıllarımda rahmetli Alparslan TÜRKEŞ’i tanıma fırsatını buldum. Kendisinden de hep Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, Türk Milletini esaretten, ortaçağ zihniyetinden kurtaran lider olarak dinledim.

Özetle çocukluğumdan beri Mustafa Kemal ATATÜRK gibi olabilmek için, milletime hizmet edebilmek için yaşadım. Neticede askeri okullarda eğitim gördükten sonra bir TÜRK SUBAYI olarak Türk Ordusu saflarına katıldım. Sonrasında hemen tamamı terörle mücadele içinde geçen bir meslek hayatı…Vatanın dört bir yanında görev yapmak ülkemi yakından tanıma imkanı verdi. Yıllar içerisinde binlerce arslan evladına emir komuta ederek milletimizi de birebir tanıdım. Kucağımda şehitler verdim, yanı başımda arkadaşlarım gazi oldular. Defalarca saldırıya uğradım…Ama vatanıma, milletime hizmet etmekten hiç geri durmadım, pes etmedim.

Bu süreçte insanımızın kendisine yakın olunursa, derdi dinlenirse ve ona yalan değil doğrularla gidilirse ne kadar cesaretli, becerikli kararlı olabileceğini gördüm. Namus ve vefa timsali olduğunu bizzat yaşadım.

Vatan ve millet düşmanlarının karşısında ağlamanın, sızlanmanın ne denli seviyesiz bir durum olduğunu, hainleri sevindirdiğini gördüm. Kararlı ve inançlı olunduğunda ülke düşmanlarının nasıl çil yavrusu gibi dağıldıklarını tespit ettim.

Olağanüstü durumlarda çözümün de olağanüstü olması gerektiğini ve bunun da ancak öncü vatanseverlerle sağlanabileceğini, o zaman Yüce Allah’ın da yardım edeceğini gördüm, anladım. Milli mücadele döneminin bu hususa en büyük örnek teşkil ettiğini öğrendim.

Ülkemizin içinde bulunduğu durumda artık savunacak, korunacak bir Cumhuriyet kalmamıştır.

Çünkü ;
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm kurumları karşı devrim unsurlarınca ele geçirilmiştir.
Millet kendi bağrından çıkan kurumlar aracılığı ile korkutulmuş, sindirilmiştir.
Mustafa Kemal ATATÜRK’ün hatırasını silmek, ilkelerini yok etmek üzere her türlü tezgâh alenen uygulanmaktadır.
Ülkenin bölünmesi için etnik ve mezhepsel bölünme çatışmanın zemini hazırlanmıştır.

İşte bu olağanüstü durumda yapılacak olan Cumhuriyetin yeniden ve daha güçlü olarak inşasını sağlamaktır. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün DEVRİMCİ, ÜLKÜCÜ ve ÇAĞDAŞ çizgisini yeniden iktidara getirerek bu necip milleti kurtarmaktır.

Bugün bu iradeyi gösteren, bedel ödeyen ve öncülük eden tek siyasi oluşum İŞÇİ PARTİSİ’dir. Bu parti bütün kadroları ile tecrübelidir, cesurdur ve öncüdür. Her türlü bedeli seve seve ödemektedir.

O halde benim bulunacağım yer de elbette İŞÇİ PARTİSİ’dir.
Ülkesinin bölünmeye götürüldüğünü gören, anlayan ve bir çıkış yolu arayan, tüm ÜLKÜCÜ kardeşlerimi benimle birlikte İŞÇİ PARTİSİ’nde beraber olmaya çağırıyorum. Neticede Yüce Allah’ın yardımı ve izni ile kazanan Türk Milleti olacaktır.

Kamuoyuna saygı ile arz ederim.
H. Atilla UĞUR


Ergenekon tutuklusu Müstafi Yüzbaşı Hasan Ataman Yıldırım da İşçi Partisi’ne üye oldu. Yıldırım neden üye olduğunu anlattı.

İşte o açıklama:

1919’da düşman açıkça belliydi.
Şimdi, sinsi düşmanla beraber işbirliği yapan hainler var.
Uygulanmayan hukuk gerekçe gösterilerek vatanseverler atıldıkları kazanda haşlanarak öldürülüyor.

Her türlü etnik köken yıllarca kaşınmaktadır.
Yine mezhep ayrımcılığı yapılarak halkımızın arasına nifak sokulmaktadır.

Eskiden yapılan sağ sol ayrımı yürümedi, yurdunu seven her iki tarafın da bir araya gelmelerinden düşmanlarımız korkmaktadır.
Artık sağ sol yok. Vatanı sevenler ve vatanı satanlar var.

ABD, Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Türkiye’yi kullanmak ve işi bittiğinde de parçalamak üzere yaptığı planlarını adım adım uygulamaktadır. Bu kapsamda başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere ülkenin her meslekten, her yaştan gerçeği görenlerine baskı yapmak ve Türkiye’yi sindirmek için uydurulan sahte belgelerle yapılan tertipler neticesinde ülke esir alınmaktadır.

Yandaş medyaları ile halkı uyuttular. Büyük iş adamlarının kontrolündeki medya da devlet baskısı ve ihalelerden pay kapmak için yanaşma medya oldu. Sesi çıkan medya da esir alındı.
İnternet kullanımını da kademeli olarak denetim altına almağa başladılar.
Neticede halk gerçekleri göremez oldu. Demokrasi diye kandırılarak ülke hızla faşizme gitmektedir.

Ülkemizin tüm kurumlarının her geçen gün ortaçağ karanlığına gömülerek ele geçirilmesi devam etmektedir.

Meclisteki muhalefet partileri ise görevlerini yapmıyor, ABD’nin dümen suyunda gidiyorlar.

Silivri duruşmalarında yakından tanıdığım İşçi Partisi’nin en doğru, en etkili, açıkça düşmana karşı yılmadan, korkmadan, kıvırtmadan ve mertçe mücadele ettiğine şahit oldum.

Atatürk’ün NUTUK’ta belirttiği bütün hususlar aynen yaşanmaktadır.

Korkunun ecele faydası yoktur, gelin boynumuza geçirilmek istenen zinciri birlikte kıralım.

DEVRİMCİ, ÜLKÜCÜ, ÇAĞDAŞ, gerçek DİNDAR tüm MİLLİ UNSURLARIN,
19 Mayıs, 29 Ekim ve 10 Kasım’da ortaya çıkan milli birlik ve beraberliğimizi kararlılıkla yürüteceğimize olan inancım ile İŞÇİ PARTİSİ’NE KATILDIM.

İŞÇİ PARTİSİ’NDE BİRLEŞEREK YENİDEN ATATÜRK DEVRİMİNİ KURMAK ve ülkemizin BAĞIMSIZLIĞINI tekrar kazanmak için sizleri de İşçi Partisi’nde mücadeleye davet ediyorum.
Saygılar sevgiler.

Hasan Ataman YILDIRIM
Bilgisayar Yüksek Mühendisi
Müstafi Deniz Yüzbaşı,
Çağdaş Türkiye Partisi Eski Genel Başkanı
Ergenekon esiri
1’Nolu Cezaevi B1 Koğuşu SİLİVRİ


ulusalkanal.com.tr

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×