Teoman Alili - Ulusal Kanal neden TT oldu? 21 Ağustos 2012, 07:49Çok insan biliyor ama bilmeyenler için açalım. Malum Twitter denen bir sosyal paylaşım ağı var. Görüşlerinizi yazıp gündemdeki konuları tartışıyorsunuz. İşte o sitenin bir de “TT” diye bir bölümü var. En çok tartışılan ve hakkında en çok yorum yapılan konu “TT” oluyor yani İngilizce Trend Topic’in kısaltması, Türkçesi en moda konu. İşte Ulusal Kanal Gaziantep saldırısı sonrasında “TT” oldu. Onbinlerce insan Ulusal Kanal’ı tartıştı. Hatta bir izleyicimiz “Ulusal Kanal candır” demiş. Meseleyi yalın biçimde anlatan cümle bu işte. Evet “Ulusal Kanal candır” çünkü Ulusal Kanal çalışanlarının canı çıkmadan bu ülke bölünemez. Ulusal Kanal çalışanları büyük milletimizin bağrından çıkmıştır ve elbette canını verir vatanını vermez.

HEP AYNI ŞEYİ YAPIYORUZ

Bazı televizyon izleyicileri yeni keşfetmiş olabilirler ancak biz yıllardır aynı şeyi yapıyoruz. Amerikan askeri Türkiye topraklarında yerleşerek Irak’ı işgal etmek istediğinde Ulusal Kanal saatlerce hatta günlerce canlı yayınlar yaparak buna karşı duruyordu. Sonuç: tezkere meclisten geçmedi. Askerlerimizin başına çuval geçirildiğinde Ulusal Kanal günlerce canlı yayın yapıyordu ve askerler serbest bırakılana kadar durmuyordu. Sonuç: birileri diplomatik notayı müzik notasına benzetirken, birileri Kayseri de mantı yerken millet Ulusal Kanal etrafında birleşiyordu. Türkiye’nin her yerinde nöbet çadırları kuruluyordu. Denktaş, yavru vatanın varlığı için NewYork’ta şeytanlarla kapışmaya gittiğinde Ulusal Kanal bütün tartışmaları canlı yayınlarla duyuruyordu. Sonuç: Annan planı geçmiyor. Koca Denktaş’ın davasına Rusya bile destek veriyordu, Rumların istediği garantileri sunmuyordu. Irak’ta, Afganistan’da, Libya’da, Suriye’de şeytanın savaş makinesi kardeşlerimizi katlediyordu, bacılarımıza tecavüz ediliyordu karşılarına Ulusal Kanal dikildi. O kadar ki Iraklı direnişçiler en iyi habercilik ödülünü Ulusal Kanal’a verdiler. Ödülü Al Basrah grubu verdi. Ulusal Kanal’ın yöneticileri Ergenekon kapsamında tutuldu. Hapse atıldı, sürgün edildi ama durmadı. Durmayacak!!! Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Devrimin ayak seslerini duyuyor musunuz? Biz Ulusal Kanal çalışanları duyuyoruz ve yeryüzünde gezen hayaleti görüyoruz. O hayalet ki bütün emperyalistleri, kapitalistleri ve işbirlikçileri korkutuyor.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yorumlar

Osman Petreliler :

lütfen ceviz kabuğunu izlemek istiyoruz babamla eskisi gibi digitürk'te birçok gereksiz kanal var ulusal tv neden yok anlamış değilim

ayşe nur görgülü :

selammmm,digitürkte na zaman izleyeceğiz,bekliyoruzzz

Görkem Gülhan :

kablolu tv de olmanız gerek artık. bu konu artık çözülsün. izleyelim rahat rahat. bir de aslansınız.

Gülcin özyuva :

sizi bütün kalbimle destekliyoruz hep böyle dürüst olun

gülesin arıcı :

yaaa gerçekten digiturkte bütün gereksiz kanallar varken ulusal kanal neden yok

DR HAKAN ERGUN :

savaşmi güldürmeyin beni; ülkemizde kendimize ait1- banka 2-telekominikasyon 3-enerji şirketi 4-ithale bagimsiz ihrac 5-bagimsiz ordu; varmiki savaşi dillerdirebilelim.akpnin şakasi sanirim hep yaptiklarindan.saygilar.

cansu öz :

helal olsun sızın gıbı vatanseverlere uyuyan ınsanları uyarmak ıçın ıyıkı varsınız ve bılıyorum kii her gecen gun sayımız artıyor.. kalbımız sızınle yanı tek gerceklerle..

Ahmet Dündar :

her zaman aynı şey olmadımı vatan severler cezalandırıldı vatanı satanlar ödüllendirildi.ama bir gerçek varki en yakın zamanda silivririnin ve hasdalın kapıları açılaçak buna mecbur kalaçaklar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder