banner864

İnstagram'a yeni özellik! Bu özelliği kimse farketmedi 04 Şubat 2015, 11:02

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, video kanadında da kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir süre önce Hyperlapse isimli yeni video uygulamasını kullanıma sokan Instagram, videolarına sessiz sedasız bir özellik daha ekledi.
Berk Toparlak'ın log.com.tr'deki haberine göre, şimdilik pek fazla kimsenin haberdar olmadığı yeni özellikle birlikte, Instagram’daki videolar artık durmaksızın dönmeye başladı. Yeni video güncellemesiyle birlikte, tıpkı Vine videolarında olduğu gibi, Instagram videoları da “loop” özelliğine kavuşmuş oldu.

Yorumlar

erdal adıyaman :

canakkale sehitlerini anma gunlugu etkinligi gun ve tarih itabari ile ir takim seyler gerekce gosterilerek yasaklandigini ogrendim kendi adima uzuldum bir vatandas olarak kotu bir durum kendi vatanimizda yabanci muamelesi goruyoruz buna kimsenin hakki yok hepimiz bu vatan icin askerligimizi yapiyor vergimizi ve faturalarimizi oduyorsak bizlerde baxi seyleri sormaya sorgulamaya itiraz etmeye bilgi almaya hakkimiz var onlar yasak koysada bu konunun bu yasak kaldirilana kadar meclis gundemine getirimesini eger burada sorumlu birileri varsa hakkinda dava acilmasini isteriz amacimiz burada kimseyi uzmek degil sadece amac milli degerlerimize sahip cikmaktir saygilarimla

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar