banner864

Twitter, Facebook ve Google yavaşladı! 25 Temmuz 2015, 09:24

Aralarında Twitter, Facebook ve Google'ın da bulunduğu birçok siteye girmek isteyen kullanıcılar aşırı yavaşlama olduğu geri bildiriminde bulundular.
CNN Türk'ün haberine göre, Twitter, Facebook ve Google yavaşladı. Diğer internet sitelerine normal bir şekilde ulaştığını belirten birçok kişi, sosyal medya sitelerine ulaşmakta sorun yaşadığını bildirdi. Twitter ve Facebook'ta yaşanan yavaşlama sebebi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Facebook ve Twitter'a girmeye çalışan kullanıcılar, herhangi bir kapatma yada yasaklamanın söz konusu olmadığı sosyal medya hesaplarını çok yavaş şekilde kullanabiliyor.

İnternetin en çok kullanılan arama motoru google'un com adresine hiç girilemezken com.tr adresi de aşırı derecede yavaş açılıyor.

Yorumlar

emre :

bende tam tersi rahat hızlı internet hızlandırma programları diye bir şey var ki bunlar bu işi gayet iyi yapıyor bende yavaşlama diye bir şey yok yavaşlama şöyledir internet hangisini kullandıgınıza baglı bir şey eger sorun sayfalarda yavaşlama varsa ki kullandıgınız internettendir bendeki gayet hızlı

evren :

Bunun adı dijital karartma.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar