banner864

ABD'li TV yıldızı Kım Kardashıan soykırım yalanı için Ermenistan'a gitti 10 Nisan 2015, 12:44

Tarihi ve hukuku bir kenara bırakan Ermenistan, soykırım yalanının 100'üncü yılı için ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian'a sarıldı. Etkinlikler kapsamında Ermenistan'a giden Kardashian Başbakan Hovik Abrahamyan tarafından devlet başkanı gibi karşılandı.
 Tarih ve hukuk bir kenara itildi, soykırım yalanının 100'üncü yılı için magazin figürleri devreye sokuldu.
AİHM'in Perinçek-İsviçre davasındaki kararı ile Meclis hukuk yolları kapanan Ermenistan bu kez de televizyon yıldızı Kim Kardashian'a sarıldı.

Ermeni asıllı ABD’li televizyon yıldızı Kardashian, kızı ve eşi Kanye West'le birlikte Ermenistan’a gitti.

Sözde soykırımın 100. yılı etkinlikleri kapsamında Ermenistan’a giden Kardashian ve ailesini Başbakan Hovik Abrahamyan karşıladı. Kardashian için "devlet başkanı" gibi tören düznelendi.

Ermenice bilmeyen Kim Kardashian İngilizce konuştu, “Ermeni soykırımının uluslararası alanda tanınması ve kınanması için mücadeleye devam edeceğime söz veriyorum” dedi.

Yoğun güvenlik önlemleri altında görüntülenen Kim Kardashian'ın sekiz günlük ziyaretinde sözde soykırım ilgili bir belgesel çekeceği belirtiliyor.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Malik boyraz :

yanlis adres turkiyeye gelip dogu beyle konussaydi diyecegim ama sen kimsin dogu bey kim bilgin yetmez artis

Kemal :

türkiye'nin ermeni soykirim yalanina karsi tarihçiler yerine sibel kekilli'yi kullanmasi gibi bir durum. kim kardashian porno kaseti ile ünlendi, sonra tv'de programi oldu.

yurt yurtseven :

ahlaksizdan, ahlak dersi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder