banner864

Beşar Esad tekrar aday 28 Nisan 2014, 12:53

Ve Esad yeniden aday. Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, 3 Haziran'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için resmi adaylık başvurusunu yaptı. Esad'ın dışında 6 aday daha yarışıyor.
Cumhurbaşkanı seçimleri yaklaşırken adaylar da belli olmaya başladı.

Emperyalist saldırıların 3 yıldır devam ettiği, Suriye'de, Cumhurbaşkanı Beşar Esad, cumhurbaşkanlığına yeniden aday oldu.

Esad'ın adaylığını, Suriye Meclis Başkanı Muhammed Cihat El Lahham açıkladı. Lahham, Anayasa Mahkemesi'nin Dr. Beşar Esad'ın cumhurbaşkanlığı seçimine adaylık başvurusu için resmi evrakları aldığını kaydetti.

Esad, cumhurbaşkanlığı için başvuran 7'nci aday oldu. 3 Haziran'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için, Esad'ın yanı sıra Anayasa Mahkemesi'nden Mahir Abdülhafiyz Haccar, Hassan Nuri, Sevsan Haddad, Semir Mualla, Muhammed Firas Raccuh ve Abdüsselam Selame yarışacak.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

feride gitsin :

suriye halkına bir tavsiye ,iraak, libyaa gibi un ufak olmak istemiyorlarsa sn. esaat'ın ardında dursunlar.

ERDiNC ÜNLÜ :

KAHRAMAN LiDER BESSAR ESAD Antiemperyalist, tam bagimsizlikci, vatansever, yigit, kahraman lider sn. Bessar Esad hic bir yere gitmeyecek, aslanlar gibi ülkesini -aslinda tüm Ortadogu´yu- savunmaya devam edecek. Suriye Arap Cumhuriyeti lideriyle, ordusuyla, halkiyla dimdik ayaktadir; Suriye´yi, Suriye halkini, Suriye Silahli Kuvvetleri´ni ve Baskomutani sn. Dr. Bessar Esad´i hafife alanlar helak olacaklardir; büyük bir hezimete, bozguna ugrayacaklardir. Türkiye´yi de, Suriye´yi de asla böldürtmeyecegiz. Milli/Ulusal devlet yapimizi muhafaza edecegiz. Türk milletine savas acan Sevr hortlaticisi, emperyalist isbirlikcisi, siyonist muhafazakar, gerici, yikici, bölücü hainlere inat; Ne Mutlu Türküm Diyene! Suriye Arap milletine savas acan Sykes-Picot hortlaticisi, emperyalist isbirlikcisi, siyonist muhafazakar, gerici, yikici, bölücü hainlere inat; Allah Suriye Bessar u Bes!

Hakan cakir :

Esad kazansın istikrar sursun

fatos tokus :

Başarılar ESAD TEKRAR KAZANIRSIN inşallah

kaptan garip :

Secimleri kazanip tekrar koltuguna oturup halkina seslenisini sabirla bekliyorum, sana katil kopeklerini salanlara kapak olur

salimgençoğlu :

gönlümüz esad.la beraber allahın izniyle bi dahacumhur başkanı

yunus :

Allah seni korusun buyuk lider

Feyzi ayhan :

Eperyalizme karşı dik durdu milletinin yanında oldu,bağımsızlık ülke egemenliğine ölüm pahasına sahip çıktı,deneyimli,sağlam,ülkesini Aydınlığa çıkaracak tek adam.başarılar diliyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar