banner864

Charlie Hebdo saldırısıyla ilgili yeni görüntü ortaya çıktı 13 Ocak 2015, 19:44

Geçtiğimiz hafta Fransa'nın Başkenti Paris'te haftalık mizah dergisi Charlie Hebdo'ya Kouachi kardeşler tarafından yapılan saldırıda yeni görüntü ortaya çıktı

Charlie Hebdo saldırıyla ilgili yeni görüntü... paylaşan: ulusalkanal
Geçtiğimiz hafta Fransa'nın Başkenti Paris'te haftalık mizah dergisi Charlie Hebdo'ya Kouachi kardeşler tarafından yapılan saldırıda yeni görüntü ortaya çıktı. 

Sky News haber kanalı tarafından servis edilen görüntülerde,"Hz. Muhammed'in intikamını aldık" sesleri yükseliyor.
Ellerindeki silahlarla cadde ortasında bağıran saldırganlar siyah araca bindikten hemen sonra karşı yönden bir polis aracı geldiği görülüyor. Bunun ardından silahlı saldırganlar araçtan inip ateş açarak polis aracını geri püskürttü.

Görüntüleri kimin çektiği henüz belirlenemedi

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Şahsine çiftçi :

bu katiller çok rıhat hareket ediyorlar polis te bunların üzerine gitmiyor kaçıyor niye ? Bu katliam eparyalistlerin .hatta devletlerin gizli servisleri ile birlikte pkanladıkları izlenimi veriyor bana . Bu bir masum öç aşma saldırısı değil .kesin arkasında başka hesaplar var bence .

korkut türk :

charlie hebdo saldirisi tüm insanligi üzmüstür, her gün orta dogu da, orda burda türkmenler, araplar bir cok insanlar ölüyor. tüm dünya insanlari bu insanlar icin de 1 milyon olmasa da bin kisi toplanip bu insanlarin cektigi zulmü de dile getirmesini diliyoruz. bu insanlarda en azindan paris te ölen insanlar kadar degerlidir. tüm dünya insanliginin baris, huzur, paylasimci, dürüst, adaletli olmasi dilegiyle.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder