banner864

Esad'dan önemli açıklama: Bölge yol ayrımında 21 Kasım 2014, 19:39

Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Batı Asya ülkelerinin önemli bir dönemeçte olduğunu söyledi. Suriye, yalnızca terörle mücadele etmiyor, aynı zamanda emperyalizme karşı ideoloji savaşı veriyor" diyen Esad, bölgenin kaderini Suriye'nin verdiği mücadele ve buna destek veren ülkelerin belirleyeceğini belirtti.
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, bölgenin kaderini Suriye ve ona destek veren ülkelerin belirleyeceğini açıkladı. 

Esad, Tartus'ta Baas Partisi yöneticileri ve halk komiteleri ile buluşmasında konuştu. "Bölge önemli bir yol kayrımında" diyen Esad, Batı Asya'nın geleceğine Suriye'nin mücadelesi ve ona destek veren ülkelerin yön vereceğini söyledi.

Esad, "IŞİD yönetim boşluğundan doğdu" iddialarına da yanıt verdi. Suriye Cumhurbaşkanı, terör örgütlerinin Suriye ve halkına yönelik savaşta taraf olan ülkelerin düşmanca ve yanlış politikaları sonucunda oluştuğunu belirtti. 

Suriye ordusu ve halkının başarılı mcüadelesini kutlayan Esad, Suriye'nin yalnızca teröre karşı değil, emperyalizme karşı idaoloji savaşı verdiğini de vurguladı. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

CENAP AYTEPE :

hepsi kelimesi kelimesine doğru işte afkanistan işte ıral işte li bya ...ama ülkelerin işbirlikçi ve çıkarcı yapısını elinde tutanlar bu ülkenin çıkarlarını değil kendi menfaatlerini düşünenler oldukça ...yani 1950 de uçak yapıp satan .ve köy enüsütülerini ..halk evlerini kaldıranlar bunlar vahşi kapitalizme çanak açanlardır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder