İnsanın kanını donduran diyalog 18 Eylül 2014, 10:07

Dakar'da kaçak olarak Deval Denizcilik Şirketi'nn gemisi LADY SALİHA'ya binen 2 mülteci, kaptanın talimatı ile Dakar'ın açıklarında okyanusta ölüme terk edildi. Gemi mürettebatının kendi aralarında yaptığı konuşma insanın kanını dondurdu.
Batı Afika Ülkesi Senagal'in Başkenti Dakar'da kaçak olarak Deval Denizcilik'in gemisi LADY SALİHA isimli kuruyük gemisine binen 2 Afrika kökenli mülteci, kaptanın talimatı ile Dakar'ın açıklarında okyanusta ölüme terk edildi. Gemi mürettebatının kendi aralarında yaptığı konuşma insanın kanını dondurdu.

LADY SALİHA'nın mürettebatı, gemiye kaçak olarak binen Afrika kökenli mültecileri, yağ bidonları ve tahta paletle yaptıkları derme çatma sal ile denize atarken, olayın detaylarınıda kameraya aldıkları ve kaçak mültecilerin akibeti konusunda yorumda bulundukları ortaya çıktı.

Deniz TV, görüntüyü mikser teknoloji ile temizleyerek konuşmaların detaylarına ulaştı. LADY SALİHA gemisinin kaptanının GANİ isimli şahıs olduğu, aralarında yaptıkları sohbette ortaya çıkarken, bir güverte personelinin "GANİ KAPTAN UMARIM KÖPEKBALIKLARINA YEM OLMAZLAR" dediği duyuldu.

LADY SALİHA'NIN MÜRETTEBATI İNSAN OLAMAZ

İnsanlık suçu işleyen LADY SALİHA isimli Türk armatörüne ait kuruyük gemisinin mürettebatı, canice hisler ile insanları ölüme terk ederken, görüntüleri kameraya alan gemi personelinin "DAKAR'DA KAÇAK OLARAK GEMİYE BİNEN KAÇAKLAR, YAPTIĞIMIZ SAL İLE DENİZE BIRAKILDI. ŞU ANDA GEMİNİN MÜRETTEBATI GÜVERTEDE TAM KADRO KAÇAKLARIN İZLİYOR" derken, bir başka gemi personelinin "YAPTIĞIMIZ SAL PEK İYİ OLMADI. GÜNLERCE AÇ KALACAKLAR" diyerek GANİ isimli kaptana, yorumda bulunduğu duyuldu.

Aynı görüntülerde konuşan bir başka gemi mürettabatının gülerek "AÇIK DENİZDE KAÇAKLAR KÖPEKBALIKLARINA YEM OLACAK" demesi, insanın tüylerini diken diken ederken, gemi kaptanı olduğu tahmin edilen şahsın soğukkanlı bir şekilde "İKİ BİDON SU VERDİK YETER ONLARA" demesi şaşkınlık yarattı.Etiketler

Yorumlar

Hasan tahsin :

Inşallah bir gün aynı akıbete uğrarsınız

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar