banner864

John Kerry'den İran açıklaması 14 Ekim 2013, 12:09

Amerika Dışişleri Bakanı John Kerry, İran ile diplomasi penceresini araladıklarını açıkladı. Kerry, "kötü bir anlaşma yapmaktansa hiç anlaşma yapmamak daha iyi" dedi.
 Amerika Dışişleri Bakanı John Kerry, İran ile diplomasi penceresinin "aralandığını" söyledi.

California'da Amerikan İsrail Halka İlişkiler Komitesi'nin düzenlediği konferansta konuşan Kerry, İsrail'e de güvence verdi.

"Gözlerimizin açık olduğunun bilinmesini isterim" diyen Kerry, İran ile görüşmelerde, İsrail'in ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracaklarını belirtti.

Kerry, "İran ile kötü bir anlaşma yapmaktansa, anlaşma yapmamayı yeğleriz" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ataturk1 :

israil'i atese atan amerika tabiki israil'e sahip cikacaktir cunku cikmak zorundadir, cikmazsa cokmekte olan amerikan ekonomisi cok daha kisa sure icinde cokecektir. amerika'nin petrole ihtiyaci yoktur, daha degerli seylerin pesindedirler. iran bunun farkindadir, gerekeni yapacagindan da eminiz.

serkan acarel :

abd nin amaci iran degil, onlarin amaci petro-dolar dir !!! para icin, petrol icin kendi degerlerini bile satarlar bunlar, bu kadar petrol / para hastasi abd iste. dünya yi felakete soktular, insanlar daha halen abd nin pesinde kosuyorlar, onlarin sistemi hayal üzerinden kurulmus, bunu sakina unutmayin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder