banner864

Mars'taki bu fotoğraf olay yarattı! 27 Mayıs 2014, 14:57

Halihazırda Mars’ta çalışmalarına devam eden Amerikan robot keşif aracının geçtiğimiz hafta Dünya’ya gönderdiği yeni fotoğraflar, tüm bilimsel çevreleri Kızıl Gezegen’de yaşam olup olmadığı konusunda bir kez daha düşünmeye sevk etti.

Amerikan keşif aracı tarafından çekilen söz konusu görüntüler, internette yayımlanmasının ardından büyük bir sansasyona sebep oldu.Yoğun güneş ışığı altında çekilmiş olan söz konusu fotoğraflarda, mezarlıklarda kullanılan haçlara benzer bir obje dikkati çekiyor.

Mars’ta bulunan Gale kraterindeki yoğun kayalık bölgede çekilen fotoğraflarda görünen ve üzerinde haç bulunan bir lahit mezara benzeyen gizemli obje, arkeologlar tarafından da görsel olarak incelendi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan bazı uzmanlar, keşif aracının bir Mars mezarı bulduğunu söylerken, Mars üzerine uzun yıllar boyunca araştırmalar yapmış olan Prof. Dr. Aleksandr Senyonov da bu görüşlere destek vererek Mars’ta hayat olduğuna inandığını ve görüntülerdeki objenin gerçekten de bir mezar olduğunu ifade etti.

Bilindiği üzere, Mars’ta daha önce görüntülenen bazı objeler de gezegen üzerinde mezar olup olmadığı konusunda birtakım tartışmalara sebep olmuştu.

Rusya'nın Sesi Radyosu

Yorumlar

veli :

bence marsta yasamın oldugu dogru

süleyman :

üstadımızın dedikleri çıkacak ve çıkıyor

mehmet :

Diyelim ki doğru bu şahıs tek başına mı orada yaşamış yiyeceğini nereden temin etmiş ALLAH teklik yakışır onun dışındakiler hep çifttir peki bunun soyunun devamı nerde

mehmet çiftçi :

Haç olayından bahsediliyorsa bu tamamen hristiyanlığın reklamıdır inanmıyorum büyük yalannnnnn

Cumhur :

aynen katılıyorum..

servet cudi :

abi mezar olmasını bi kenara bırak o şekil doğal yollarla oluşacak bi şekil değil. onun için yaşam varlığına delil olabilir.

osmanlı 54 :

Hadi diyelimki milyarlarca yıl önce marsta hayat vardı. Hz isa doğalı 2014 sene olmuş bu marslılar nasıl hristiyan olmuşlar aklım almadı. Bari mezarın başınada abd bayrağıda assalarmış.

sezgin :

bence mars keşfedilmiş orada yaşama alanları var ama gizli tutuluyor orası mars değil ABD değil, amerika gezegeni

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar