banner864

Mısır 'ABD yardımlarının kesilmesi tuhaf' 11 Ekim 2013, 10:25

Mısır Bakanlar Kurulu, Amerika'nın Mısır'a yaptığı bazı askeri yardımları askıya alma kararını "tuhaf" bulduğunu açıkladı.

Bakanlar Kurulu'ndan yapılan açıklamada, "ABD'nin yardımları askıya alma kararı, Mısır'ın terörizme karşı başlattığı savaşın sürdüğü bu önemli dönemde alınması, tarafımızca tuhaf karşılanmıştır" denildi.

Mısır halkı tarafından belirlenen "yol haritasının" uygulanmasına devam edileceğinin belirtildiği açıklamada, her türlü terörizmle mücadelenin sürdürüleceği belirtildi.

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Mısır'da şu an işbaşında olan yetkililerin Amerikan yardımını almak için gereken standardı karşılamadığını söylemişti.

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

ismail saykal :

bu islamiyeti hahamlaştırma yöntemlerinden biridir tavşana kaç tazıya tut.. tiyatrosudur..bu bölgeyi işgalden sonra iç savaşta arabulucu olarak gelme ve hahamlaştırma saneryosudur..bu oyunu görüp ona göre önlem düşünmelisiniz

Ataturk1 :

bu yardimlar ne yardimidir? karsiliksiz yardimlar midir yoksa bedelli yardimlar midir? yardim veren yardimini keserse yerine baska yardim saglayici muhakkak bulunur,yeni yardimlar ulkenin dostluklari ile dogrudan iliskilidir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar