banner864

TGB Avrupa'yı sallayacak 26 Nisan 2014, 21:11

Avrupa'nın en büyük 19 Mayıs kutlamasını Almanya'da yapılacak. Avrupa'nın dört bir yanından on binlerce gurbetçinin katılacağı Gençlik Şöleni için hazırlıklar başladı. Şölene, Türkiye'den de önemli isimler katılacak.

TGB Avrupa'yı sallayacak paylaşan: ulusalkanal
Avrupa'nın en büyük 19 Mayıs Kutlaması bu yıl Almanya'da düzenlenecek! Türkiye Gençlik Birliği on binlerce gurbetçinin katılacağı Gençlik Şöleni'ne hazırlanıyor.

19 Mayıs kutlamaları ile ilgili çalışma yürüten etkinlik komitesi, 24 Mayıs günü Oberhausen kentinde Gençlik Şöleni düzenleme kararı aldı.

Kutlamalar, König Pilsener Arena'da stadyumunda düzenlenecek. Şölene Avrupa'nın dört bir yanından on binlerce gurbetçi katılacak. Ayrıca Gezi direnişinin yıl dönümü kutlanacak.

Etkinliğe Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioglu, Gazeteci Soner Yalçın ve Sanatçı Rutkay Aziz de katılacak. Ayrıca Sanatçı Erkan Oğur, Güvenç Dağüstün, Duman ve Grup Çığ şölende sahne alacak.

TGB, hem afiş ve bildirilerle hem de sosyal medya çalışmalarıyla hazırlıklarını sürdürüyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ali Höbere :

24 mayis'da binlerce yurtsevenler Oberhausen'da 19 mayis kutlamalari söleni yapilacak, Bizde ailecek ve bütün dostlarla oradayiz.

köksal tazegül :

uyumayan köle olmayan halk her zaman sizleri bağrına basar bekler ve destekleriz selam olsun hoş geldiniz TGB ASİL TÜRK GENCLİĞİ OBERHAUSEN

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar