banner864

"Hastanemizi istiyoruz" 30 Ekim 2014, 18:45

Beyoğlu sakinleri, 13 aydır kapalı olan Taksim İlk Yardım Hastanesi'nin tekrar açılması için ilçe Sağlık Müdürlüğü önünde eylem yaptı. Hastanenin bölgedeki tek kamu hastanesi olduğunu belirten yurttaşlar, hastane geri gelinceye kadar mücadele edeceklerini söyledi.

"Hastanemizi istiyoruz" paylaşan: ulusalkanal
Beyoğlu sakinleri, 13 aydır kapalı olan Taksim İlk Yardım Hastanesi'nin tekrar açılması için ilçe Sağlık Müdürlüğü önünde eylem yaptı. Hastanenin bölgedeki  tek kamu hastanesi olduğunu belirten yurttaşlar, hastane geri gelinceye kadar mücadele edeceklerini söyledi.

İstanbul Beyoğlu İlçe Sağlık Müdürlüğü önünde hastane eylemi vardı.

Eylemin nedeni Taksim İlk Yardım Hastanesi'nin kapanmasıydı.

Beyoğlu sakinleri, Taksim civarında bulunan tek kamu hastanesi olan İlk Yardım Hastanesini geri istediklerini söyledi. Basın açıklaması yapan Av. Eren Can hastenesiz kalmanın sağlık açısından büyük bir tehlike yarattığını belirtti.

Mahalleliden oluşan üç kişilik heyet açıklama sonrası Beyoğlu İlçe Sağlık Müdürü Çiğdem Gür ile görüştü. Heyet, görüşmenin ayrıntılarını kamuyona açıkladı.

Beyoğlu sakinleri hastahane tekrar eski yerine gelene kadar eylemlerine devam edeceklerini vurguladı.HABER: OĞUZ POLATBİLEK
KAMERA: İNANÇ SARAÇOĞLU

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar