banner864

Uşak'ta bir öğretmen öğrencilere zikir çektirdi! 05 Mart 2015, 16:29

Uşak'ta Emine Niyazi Deveci İlkokulunda 3. sınıfları okutan öğretmen F.A., öğrenciler arasında zikir yarışması yaptı. Müfredatta olmadığı halde bazı dini bilgileri öğretti. Bu yüzden çocuğunun psikolojisinin bozulduğunu fark eden bir aile kızını başka bir okula yollamak zorunda kaldı.

Anaokulluya yemek duası ortaokulluya zikirmatik paylaşan: ulusalkanal
Bütün bunlar Uşak'ta bir okulda yaşandı. Emine Niyazi Deveci İlkokulunda 3. sınıfları okutan öğretmen F.A. öğrencilere zikir çektirdi. Ve sayılarını defterlerine not ettirdi. Öğretmen öğrencilere onbinlerce kez Allah dedirtilmiş..

Öğretmenin yaptıkları bu kadarla da kalmadı. Okullarda Din dersi 4. sınıftan itibaren okutulmasına rağmen 3. sınıfları okutan öğretmen F.A., müfredat dışı bilgileri anlattı. 

İlkokul öğretmeni F.A.'nın yaptıkları bir velilinin şikayeti ile gün yüzüne çıktı. Çocuğunun psikolojisinin bozulduğunu fark eden baba kızını başka bir okula nakletti.

Eğitim-İş Uşak Şube Başkanı Başkanı Ercan Uzun, velinin konuyu yetkililere de ilettiğini ancak olayın üstünün kapatılmak istendiğini söyledi.

Benzer bir zikir olayı da İstanbul'da da yaşandı. Esenyurt Erdoğanlar İlköğretim Okulu’nda öğrencilere zikirmatik dağıtıldı. Öğrenciler arasında yarışma başlatıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

albatros :

bir de fikirmatik isimli bir alet var, ne işe yaradığı isminde bariz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar