banner864

"E-ticarette yörünge değiştirecek felsefe sağlıklı büyümedir" 12 Şubat 2015, 18:27

Sabancı Holding'in online satış kuruluşu Kliksa 2015 beklentilerini düzenlediği basın toplantısında açıkladı.Toplantıda konuşan Sabancı Holding Grup Başkanı Haluk Dinçer 2015 yılının atılım yılı olacağını belirtti. Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan ise büyüme felsefelerinin sağlıklı büyüme olduğunu söyledi.

"E-ticarette yörünge değiştirecek felsefe... paylaşan: ulusalkanal
 Sabancı Holding'in online satış kuruluşu Kliksa 2015 beklentilerini, düzenlediği basın toplantısında açıkladı. 
Toplantıda konuşan Sabancı Holding Grup Başkanı Haluk Dinçer 2015 yılının atılım yılı olacağını belirtti. Dinçer, yapılan yatırımlarla beraber Sabancı topluluğunun 2015 yılında sektörde lider konuma yükseleceğini ifade etti.

E-Ticaretin yörüngesini değiştirecek felsefenin sağlıklı büyüme olduğunu belirten Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, bu felsefenin itici bir güç olduğunu ifade etti.

Safkan, sağlıklı büyümelerinin 5 unsurunun "koşulsuz müşteri memnuniyeti, yaratıcı ve yenilikçi düşünce, teknoloji, ölçüm ve yetkin insan kıymetleri" olduğunu belirtti. Kliksa olarak sadece ciroya odaklanmadıklarını söyleyen Safkan, hesapsız büyümelerden hep uzak durduklarını kaydetti. 

Toplantıda son zamanlardaki döviz hareketliliğine değinen Sabancı Holding Grup Başkanı Haluk Dinçer, her türlü kur dalgalanmalarına karşı şirket olarak hazırlıklı olduklarını ifade etti.

HABER: SEYFİ AKİL
KAMERA: MEVLÜT AYDOĞAN

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar