banner864

Tapu'da yeni dönem! 22 Aralık 2014, 11:08

Çalışma sistematiklerinde büyük değişiklikler yapılan tapu dairelerinde yeni yılla beraber bir uygulama daha başlıyor.
 Çalışma sistematiklerinde büyük değişiklikler yapılan tapu dairelerinde yeni yılla beraber bir uygulama daha başlıyor.

Vatan gazetesinde yer alan habere göre, Artık tapu harcı ve döner sermaye bedelleri 2015 yılından itibaren kredi kartıyla ödenebilecek.

Bugüne kadar pek çok işlemin prosedürle yürütüldüğü tapu dairelerinde son dönemde devreye giren uygulamalar kamu dairelerindeki vizyon değişikliğiyle şaşırtıyor.

Tapu dairelerinde sıra numarası alınması ve ödemelerin bloke çekle gerçekleştirilmesiyle başlayan güvenli, otomasyona dayalı sistem değişikliği şimdi de ödemelerin yeni yılla beraber kredi kartından tahsil edilebilmesiyle devam edecek.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

turan özbek :

ben doğuştan değil çukurova baytur inş kolumu kaybettim dolar milyarderi patronun kolsuz bıraktığı fakir işcisiyim.. i̇ş adamı olan mehmet emi̇n karamehmet din işinde kolumu kaybettim çukurova gurubuna bağlı baytur i̇nş da beni duyun ahali mhkm..(2,bintl tazminat kazandım yasal faizle birlikde(5,600tl) tazminat aldım bir kol protez(9,bin eura) beni duy karamehmet i̇ş adamı olan m.e.karamehmedi̇n işinde kolumu kaybettim bir kol protezi̇ yaptıramayacak iş veremiyeçek kadar fakirler duyun dolar milyarderi m.e karamehmedin kolsuz bıraktığı fakir i̇şçisiyim 17yıldır kolum yok mhkm 5yıl srd aldığım pr 5,600tl dir..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar