banner864

Maliyeciler eylemde 30 Eylül 2013, 19:25

Maliye Bakanlığı personeli, özlük haklarında iyileştirme için Bakanlık önünde eylem yaptı. Eylemde, fazla mesailerin kaldırılmasıyla maaşlarda 10 yıl geriye gidildiği belirtildi.
 Maliye Bakanlığı personeli, özlük haklarında iyileştirme yapılması istemiyle, Maliye Bakanlığı önünde eylem yaptı.

Tüm Maliye Memurları Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyesi maliyeciler, özlük haklarının gün geçtikçe eridiğini belirterek, bakanlığı ve ilgili kurumları harekete geçmeye çağırdı.

Maliyeciler, fazla mesailerinin kaldırılmasıyla maaşların 10 yıl geriye gittiğini belirtti. Eylemde Maliye çalışanlarının mücadeleye sahip çıkması çağrısı da yapıldı.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

murat ekin :

öğretmen olsaymışım diye günde en az 3 kere söylenirim. maliyeye atandığım güne lanet olsun

Orhan TINKIR :

Haklı davamızda yorulmadan, yılmadan çalışan özellikle başkan Cevdet SEL Beye, Başkan yardımcısı Gülseren KARACAOĞLU'NA ve dernek yönetimine teşekkür eder bundan sonrada yanlarında olacağımı kendime bir borç bilirim. Tüm arkadaşların bu haklı davaya destek vermeleri dernek yönetiminin verimli çalışması için ellerinden gelen yardımı esirgememelidirler. Birlikten güç doğar kuralı unutulmamalıdır saygılarımı sunarım

fevzi bulut :

bende bir sendikacı olmmama rağmen sendikalardan cesur çıktınız sizleri kutluyorum tebrik ediyorum.eyleme katılamadım ama yüreğim sizlerle idi. derneğinizile ilgili kiap broşür afiş gönderirseniz sevinirim burada gönüllü elçiniz olurum selamlar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder