banner864

Nöbette 8.gün 17 Nisan 2014, 23:24

Yatağan işçileri Özelleştirme Dairesi Başkanlığı önünde 8 gündür nöbette. İşçilere destekler gelmeye devam ediyor. Zonguldak'tan meslektaşları da bugün Yatağan işçilerinin yanındaydı.

Nöbette 8.gün paylaşan: ulusalkanal
Yatağan işçileri 8 gündür Özelleştirme Dairesi Başkanlığı önünde fabrika nöbetinde... İşçilere sekizinci günde Genel Maden İşçileri Sendikası Zonguldak çalışanları ziyaret etti.

İşçiler mücadeleden geri adım atmayacaklarını söyledi. Dernekler de nöbetteki işçileri yalnız bırakmadı.

Yatağan işçilerinin direniş merkezi olan Yatağan'da da AKP binasına yüründü. Özelleştirme dairesi başkanlığı önündeki meslektaşlarına direniş selamı yollandı.

Haber: Aykut Karadağ
Kamera: Serkan Bayraktar

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

yağmur :

bu direniş sadece işçilerin direnişi değil tüm ülkenin direnişidir. bu böyle olmalı. herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. devletin malı devlette kalmalıdır. bizim malımız bizde kalmalıdır. ülkemin insanlarına uyan artık demekten yorulduk. artık anladık uyumayıve uyutulmaya bayılan bir ülkeyiz. daha kaç canımız gitmeli uyanmanız için soruyorum? daha kaç iş yerimizin satılması gerekli? adı dolandırıcılağa karışan ve tüm türkiyeyi sallayan şahıslar ihaleye katılabiliyorsa gerçekten vahim durumdayız demektir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar