banner864

TSK'daki sivil memurlar hukuki mücadele başlatacak 25 Temmuz 2014, 20:24

Yorumlar

a.egeli :

Evet kesinlikle hukuk yoluyla Anayasanın eşitlik ilkesine dayalı yoğun bir mücadeleye başlanmalıdır. Eğer eşitlik varsa sesimizi hukuk duymalıdır çalıştığımız kurum T.S.K dır ancak bu kurum kimsenin şahsi malı mülkü değildir bizler ve çalıştığımız kurum devletin, milletin malıdır biz memurlarda devletin, milletin memuruyuz kadro fazlası olduğu için 2 memurun başına atanan amirin değil. YIPRANMA; ya kimseye verilmesin yada eşit uygulansın, ASAYİŞ ; bu ödeme sadece Jandarmaya mahsus ise memurlarda dahil edilsin yada güneydoğuda muharip görev yapanlar hariç tamamen kaldırılsın. Garnizonlarda memur mesaisiyle geri hizmette yıllarca görev yapan sadece asker elbisesi giydiği için bu ve buna benzer tazminatları alanların tazminatları derhal kesilsin. Ancak bu reformlar yapılırsa eşitlikten bahsedilebilinir.

AHMET TEKİN :

EVET İŞTİMA NÖBET HER SORUMLULUK VAR ARKADAŞIM 25 YILLIK MEMUR 25 YIDIR İŞTİMA VE HER BÖLÜMDE ÇALIŞIYOR EMASYA DAHİL GİDİYOR HAKLAR YOK YIPRANMA YOK EN ÇOK YIPRANAN ONLAR SAHİPLERİ YOK CEZALAR HEPSİ VAR ALLAH YARDIMCILARI OLSUN SONUÇTA ORDU BİZİM VATAN BİZİM SADECE HAKLARI..

Ergün Aydoğdu :

Uzun lafın kısası tsk daki uzmanlar bile haklarını aldılar tabiki memurlarda aynı havayı ve atmosferi soluyolar .hatta bir çok birlikte bu tirenin lokomatifi konumunda olan arkadaşlarimiz var ki nöbetse nöbet hafta sonu meseisi desen var hizmetli kısmındaysada bayram yok seyran yok hertürlü faydalanılıyosa tabiki haklarda verilmeli .bazı birliklerde memurun elinde sadece silahı yok .ne fark varki .hak olarak görüyorum .alinmalı veye verilmeli...

av. onur :

MHP konu ile ilgili kanun teklifi verdi. Meclistekiler deger verirlerse sonuc alinabilir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder