banner864

'' 100’den fazla silahlı provokatör Ankara’ya geldi'' 25 Mart 2014, 12:26

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, son günlerde seçim çalışmaları kapsamında uğradıkları saldırılardan dolayı bir basın açıklaması yaptı.

Ankara’da MHP ve CHP’yi birbirine düşürmek için provokasyon hazırlığı olduğu bilgisini veren Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, "son gelen iki istihbaratta Ankara dışından gelen 100’den fazla silahlı provokatörün seçim günü kargaşa ve kaos çıkarmak için Ankara’ya geldiği bilgisini aldık" dedi.

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, şunları söyledi:

“İstenmeyen olaylar devam edecek gibi görünüyor. Ekibime ve bana karşı ciddi bir hazırlık olduğu bilgisini çeşitli kaynaklardan alıyoruz. Özellikle son gelen iki istihbaratta Ankara dışından gelen 100’den fazla silahlı provokatörün seçim günü kargaşa ve kaos çıkarmak için Ankara’ya geldiği bilgisini aldık. Bu isimler seçim sandıklarını sabote edecekler. Gölbaşı ve Etimesgut bölgesi özellikle seçilmiş, çünkü o iki bölgede CHP’den MHP’ye oy kaymalarını görmüşler. Bunlarla ilgili önlem alınması gerekiyor. Bu tarz provokasyonlar sonucu kan akar. Hiç bir makam ve hiçbir koltuk hiçbir insanın tek bir damla kanına eşdeğer değildir. Ben bu noktada kendimi önce Allah’a sonra Ankaralılara havale ediyorum.”

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

yurtdas2012 :

el kaideyi bizim'ki bütün illere yaydi.. bir yandan besliyor.. eee günü gelince onlari kullaniyor tabii.. bunlarin arasinda bizden de sütü bozuklar cikiyor tabiiki..

garabatah :

El Kaideden beter bunlar

Ülkücü :

Ankarada ilk defa sola oy vereceğim bu geleceğimiz açısından önemli olduğunu biliyorum. Hayırlısı siz olun inşallah .

E.Özaydin :

sayin mansur yavas beye acik mektup . siyaseci olmak toplumun, ülkenein , ve insanligin surunlarini cözmek , bu tür imhahanlardan gecmek le olur , sizin gibi soguk kanli . cesur ve temiz bir siyasetcinin , bu sorunu tehlikesiz bir sekilde cözecegine inaniyorum , ankarada kazanacaginin ilk isareti bu olay , basalirilar , sayin yavas

Vatandas :

Eger dogru ise cok tehlikeli bir oyun bu. Ve artik caresizlikten nelerebasvurduklarinin bir gostergesi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar