12 yaşındaki kıza dayak ve tecavüz girişimi 19 Şubat 2015, 18:43

Hatay’ın Kırıkhan İlçesi’nde 19 yaşındaki A.Ş., ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki kızı dövüp, jiletle yaraladıktan sonra zorla bindirdiği minibüste tecavüz etmek isterken polis tarafından suçüstü yakalandı.

Elektrik tesisatçısı babasının yanında çalışan A.Ş., iddiaya göre dün sabah saatlerinde plakası açıklanmayan minibüsle yanına yaklaştığı okula giden küçük kızı önce dövdü, ardından zorla araca bindirdi. A.Ş., minibüste de dövmeye devam ettiği kızı daha sonra jiletle yaraladı. O sırada yoldan geçen bir kişi olayı görüp hemen polisi aradı.

İhbar üzerine harekete geçen ekipler, camları kapalı minibüsü aynı cadde üzerinde park halinde buldu. Kapıyı açan polisler, A.Ş.’yi kıza tecavüz etmeye çalışırken yakaladı.

Küçük kız, kapıyı açan polisten "Amca beni kurtarın" diye ağlayarak panik halinde yardım isterken, A.Ş. gözaltına alındı.

Emniyet’teki ifadesinde A.Ş.’nin daha önce kendisine arkadaşlık teklifi ettiğini ancak kabul etmediğini belirten kızın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından psikolojik tedavisine başlandığı ve bu nedenle de bir süre okuluna gidemeyeceği belirtildi.

A.Ş. ise Emniyet’teki sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. DHA
Etiketler

Yorumlar

Gülçin İncesu :

tarik arkadaşımıza aynen katılıyorum. ayrıca, bu sapıkların kalıcı olarak yani ameliyatla kısırlaştırılması lazım. ilaçla geçici olarak değil!

korkut türk :

idam istiyoruz, tecavüzcülerin yasam hakki olamaz.

Hasan FIRINCIOĞLU :

niye a.ş., niye göz bandı... yaşı 19... alenen ifşa etsenize... en azından hukuksuzluktan cesaret bulan bu ve benzeri bütün edepsizlere caydırıcı olun artık...

Tarik :

hergün tayyip'in kadinlar üzerinden siyaset yapmasi ve kadinlari ikinci-besinci sinif vatandas gibi göstermesi erkeklerde kadinlara karsi negativ ve olumsuz enerji olusturuyor. bu gibi söylemler avrupa ülkelerinde olsa tüm kadinlar protesto icin sokaklara dökülürler.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar