banner864

13 Şubat'ta Meclis'e 11 Şubat 2014, 20:18

Tutuklu yurtseverler için bu kez buluşmanın adresi Türkiye Büyük Millet Meclisi önü... Özel Görevli Mahkemelerin kaldırılmasını öngören tasarı mecliste görüşülürken, yurtseverlere özgürlük talebiyle on binler meclisin önünde olacak. CHP Milletvekili Kamer Genç, İşçi Partisi Genel Başkan yardımcısı İnci Özdil ve Sanatçı İnsiyatifi halkı perşembe günü 13'te Meclis önünde yapılacak eyleme davet etti.
 On binler 13 Şubat’ta meclis önününde yurtseverlere özgürlük demek için bir araya gelecek.

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ve İşçi Partisi Genç Başkan yardımcısı Sıdıka Özdil yurttaşları büyük buluşmaya çağırdı.

Mevcut yargı paketinin yetersiz olduğunu belirten CHP milletvekili Genç, yurttaşları 13 Şubatta meclis önünde buluşmaya davet etti.

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı İnci Özdil, iktidarın yurtseverlerden korktuğuna dikkat çekerek 13 Şubatta müzik yazarları derneği ile birlikte meclisin önünde olacaklarını belirtti.

Yargı’nın sadece siyasileri ilgilendiren bir konu olmadığını vurgulayan T.C. Sanatçı İnisiyatifi dönem sözcüsü Sıdıka Özdil, sanatçıları ve bütün Türk milletini 13 Şubatta meclise yürümeye çağırdı.


Çağla Atlı Akkuş
ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar