banner864

29 ekimde alanlara 27 Ekim 2013, 16:29

Cumhuriyeti devrimlerine sahip çıkmak için, 29 Ekim'de tüm Türkiye alanlara çıkacak. Bağımsız bir Türkiye bir kez daha and içilecek. Türkiye'yi bu büyük buluşmaya çağıran TGB bir tanıtım videosu hazırladı.
29 Ekim tüm Türkiye alanlara çıkacak. Cumhuriyet Devrimlerini hedef alan uygulamalara karşı bir kez daha kararlıklık ilan edilecek, mücadele için ant içilecek.

Yurttaşları bütün illerin kent merkezlerinde düzenlenen buluşmalara çağırmak için bir klip hazırlandı. Klipte, milli simgelerimizin hayatımızdan bir bir nasıl çıkarıldığı anlatıldı.

Başta okullar olmak üzere, tüm kamu kurumlarında yaşanan gelişmeleri kliple anlatıldı. Türk bayrağının yasaklanması, Andımız ve Atatürk'ün ders kitaplarından çıkarılması klipte işlendi.

29 Ekim'de alanlara çıkmaya davet edilen klibin sloganı ise "And içiyoruz, dönüştüremeyecekler" oldu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Himmet ÇAKILCI :

Dün Kurtuluş Savaşımızın cephelerinde düşmana göğsünü siper eden Mustafa Kemaller, yarın Cumhuriyetimizin aydınlık geleceği için meydanlarda coşkuyla Cumhuriyet Bayramını kutlayacaklardır.

sydneyden turan :

ulkesini gericilere teslim etmek istemeyen her yurtsever bu bayrama katilir yoksa cumhurriyet dusmanlari iyice azitti.

nermin :

gecen sene cumhuriyet'in yikilma tehlikesi vardi.simdi artik tehlike degil,maalesef yikildi! yarin halk,hainler ve ajanlar cetesinin isgal ettigi meclisi kurtarmali ve ataturk'un meclisini kurmalidir. yoksa,seneye bayram olmayacak,turkiye adinda bir ulke de olmayacak! mossad/cia'nin yonettigi ic ve dis savas olan bir cehennem,seriat,sefalet,kan ve tabi ki padisah recep olacak!!!umarim yanilirim!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder