banner864

3 baba tüm Türkiye'ye örnek oldu 15 Mart 2014, 18:46

3 acılı baba, tüm Türkiye'ye örnek oldu. Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu ve şehit polis memuru Ahmet Küçüktağ'ın babası Süleyman Küçüktağ, kışkırtmalara kulak tıkadı ve birbirlerini arayarak başsağlığı dileklerinde bulundu.
Berkin Elvan, Burakcan Karamanoğlu ve Ahmet Küçüktağ... Gencecik yaşta yaşamını yitiren bu canlar tüm yurdun yüreğini sızlattı.

3 acılı babanın davranışları ise tüm Türkiye'ye örnek oldu.

Oğlu Berkin Elvan'ı toprağa verdiği gün Burakcan Karamanoğlu'nun acı haberini alan Sami Elvan, Burakcan'ın babasını Halil Karamanoğlu'nu aradı ve acısını paylaştı. İki babanın mesajı da aynıydı, "Senin evladın benim evladımdır. Nefretortamı oluşmasına müsaade etmeyeceğiz..."

Halil Karamanoğlu daha sonra Tunceli'deki eylemlerde kalp krizi geçirerek şehit olan polis memuru Ahmet Küçüktağ'ın babası Süleyman Küçüktağ ile görüştü, başsağlığı diledi.

Halil Karamanoğlu ve Süleyman Küçüktağ görüşmesinde de birlik ve beraberlik mesajı vardı.

Burakcan'ın babası Halil Karamanoğlu, Memleketi bölmek ve huzuru kaçırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Bizim çocuklarımız gitti. Başka ailelerin burnu kanamasın. Ne polis şehit olsun ne de bir vatandaş hayatını kaybetsin. Ülke, birlik ve beraberlik içinde olsun." dedi.

Giresun'da bulunan Halil Karamanoğlu'nun İstanbul'a döndüğünde Berkin'İn babası Sami Elvan'ı ziyaret edeceği belirtiliyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Kemal :

Başınız sağ olsun büyük babalar Allah sizin gibi babaları evlatların başından eksik etmesin bu ülkenin sizin gibi babalara şimdi daha çok ihtiyacı var,

sydneyden turan :

acili 3 baba daha namuslu vede sorumlu. birde basbakanin haline bak.yazik olacak bu memlekete.

nihat ilgün :

Degerli üç canıda sonsuz sevgilerimle kutlar acılarını en içten paylasiyorum çünkü bende babayim

Aydin Turk :

Helal olsun.Allah bu uc aileye de sabir versin.Ak partinin de bu ay sonu olsun insallah......

makber gulu :

Sami cetinkayaya katiliyorum

emine gok :

Allah rahmet eylesin cok üzücü

Sami ÇETİNKAYA :

üç baba türkiye'ye örnek oldu. başbakan bölücüler ile müzakere yaparak ülkemizi bölme noktasına getirdi, milli varlıklarımızı yandaşa yabancıya sattı. ülkeyi iflasa sürüklüyor. yüzbinlerce insanın ölümüne sebep olacak iç savaş çıkartmak üzere, ayrımcı tutumu ile gençleri çatıştırmaya çalışıyor çocuklarımızın ölümüne neden oluyor.

serpil deniz :

Helal olsun üçünede bu cocuklarin olumlerini kullanarak ulkeyi karistirmaya calisan herkese guzel bir cvb olsun tebrik ederiz.Basiniz sagolsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar