'4 F Tipi rütbeli imamın isimlerini açıklıyoruz' 16 Mart 2014, 18:49

Aydınlık Gazetesi Deniz Kuvvetleri içinde örgütlenmiş F tipi çeteyi yarın açıklayacağını duyurdu. Konu ile ilgili açıklama yapan Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlker Yücel, "bir çok tertip davasında adı geçen ve bizzat kumpaslarda görev alan 4 F Tipi rütbeli imamın isimlerini yarın açıklıyoruz" dedi.

'4 F Tipi rütbeli imamın isimlerini yarın... paylaşan: ulusalkanal
 Tertip ve kumpaslar ile Türk Silahlı Kuvvetlere yönelik başlatılan davaların sonuna gelindi. Tertiplerde yer alan ve görev yapan F tipi yapı da bir bir deşifre olmaya başladı.
Aydınlık Gazetesi, Deniz Kuvetleri içinde yapılanan, tertip ve kumpaslarda görev alan,  F Tipi çetenin isimlerini yarın açıklayacağını duyurdu.
Konu ile ilgili konuşan Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlker Yücel, uzun zamandan beri bu isimleri araştırdıklarını belirtti.

Yücel, Deniz Kuvvetleri içinde kumpaslarda görev yapan 4 yüksek rütbeli F tipi İmamın olduğunu söyledi.

TSK'nın bu konuda derinlemesine inceleme yapması gerektiğini belirten Yücel, açıklanacak isimler konusunda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nı göreve çağırdı.

Haber: Deniz Adalı
Kamera: İnanç Saraçoğlu

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sabahattin Toluk :

ve chp bu cemaatla ic ice olacakmis eger dogru ise ,chp akp den beter olur bu ne buyuk celiski,kurban deilerini calan,turkun kandamarlarina giren,insanin dusuneyemeyecegi kadar seytanliklari yapan muslumanligi kullanan aslinda bahai olan bu adamla turke zarardan baska bir sey gelmez.kotuluk kanin da var.bugunku hukumeti bunlar yetistirmedi mi?. selemlar.

serp :

Helal olsun aydinlik ,isci partisi ve tgb ye

hatice caner :

Sabah gazetesi TSK'daki imamları on günlük yazı dizisinde açiklayacaktı ama maalesef durduruldu veya başka hesaplar nedeniyle ertelendi, Aydınlık ekibine sonsuz teşekkürler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar