banner864

45 gündür sürdürdükleri mücadele zaferle sonuçlandı 24 Ekim 2014, 21:25

Vanlı depremzede işçilerin Ankara Abdi İpekçi Parkı’nda 45 gündür sürdürdükleri mücadele zaferle sonuçlandı. İşçiler memleketlerine dönmeden önce vedalaşmak için İşçi Partisi'ni ve Ulusal Kanal’ı ziyaret etti.

VANLI İŞÇİLERDEN ZİYARET paylaşan: ulusalkanal
İşten çıkarılan Vanlı Depremzede işçileri haklarını almak için verdikleri mücadele başarıyla sonuçlandı. İşçiler evlerine dönmeden önce İşçi Partisi ve Ulusal Kanal’ı ziyaret etti.

İşçilerin ziyaret ettikleri ilk adres İşçi Partisi Genel Merkezi oldu. Vanlı işçiler kendilerine verdikleri destek için İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e teşekkür etti. İşçilerin sözcüsü İsmail Tatlı, Perinçek’in bayram ziyaretini hatırlattı.

Perinçek ise işçilerin kazandıkları zaferin partilerini çok mutlu ettiğini belirtti. İşçilerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Perinçek ekmek nöbetine Van’daki depremzede kadın işçileri temsilen katılan Nurcan Öper’i takdir ettiğini vurguladı. 

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek ise kendisine verilen yılın Cumhuriyet kadını ödülünü Öper adına da aldığını ifade etti.

İşçiler daha sonra da Ulusal Kanal’ı da ziyaret etti. Ulusal Kanal ekibine teşekkür eden işçiler Ankara’dan ayrıldı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ankaralı :

ismail müthiş bir insan ufku geniş, ne yaptığını çok iyi bilen ve kararından caymayan bir kaç hamle sonrasını görerek adım atan biri o bölgede kesinlikle milletvekili olmalı bakın o zaman o bölgenin kaderi bu kardeşimizle nasıl değişiyor. çok güzel fikirleri var bence değerlendirilmeli ben dinledim.sadece helal olsun kardeşim sana diye bildim ve diyorum.

şükrü sevindik :

hak verilmez, alınır işte böyle. helalınız var. işçi partisi sevindi en çok da bu işe. sayın perinçeklere saygılar...

ERCİSLİ :

doğru parti̇ni̇n doğru ki̇şi̇ler i̇le oldular kazandilar.helal olsun hemşeri̇leri̇me.

Adil Aydın :

saygı değer "işçi partisi" , halk için halkla beraber.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar