banner864

5. imza da geldi 28 Haziran 2014, 22:48

CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum'un Ulusal Kanal ekranlarından "seçeneğimiz var" diyerek Emine Ülker Tarhan’ı cumhurbaşkanlığı için aday göstermesinin ardından, Dilek Akagün Yılmaz ve Ümit Özgümüş de imza atacağını duyurdu.

Tarhan için 4. imza ise CHP İzmir milletvekili Prof. Dr. Birgül Ayman Güler attı

Odatv'ye açıklamada bulunan Güler, "Kamuoyu huzurunda, Türkiye’nin aydınlık geleceği için ve halkımızın gerçek yararı doğrultusunda imzaya açılan bu iradeyi, İzmir Milletvekili Prof. Dr. Birgül AYMAN GÜLER olarak imzaladığımı saygılarımla duyuruyorum." dedi.

Son olarak, CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter de Emine Ülker Tarhan'a destek verdi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

abrek :

tayyipten korkan, bağımlı -elini indir kaldırcı- vekilleri anladık da bu chp'd eki de neyin nesi allah için.. bu nasıl bir gerilik, bu nasıl bir yozlaşma, bu nasıl bir bağımlılık.. yazıklar olsun o chp'nin milletvekillerine, üyelerine, sevenlerine.. yazıklar olsun 20 insanı mecliste cıkartamayan siyasetsiz siyasete..

Gümrah Pamay :

bu kadar olmaz ama.

Ali Aydın :

toplum yatay bölündü. artık emine hanıma bir atatürkçüye imza vermeyen vekillerde bu halkın düşmanıdır.520 gereksizler emekli maaşı almamalı haramdır.

Bayram yılmaz :

türkiye için emine ülker tarhan hanımefendinin cumhurbaşkanı seçilmesi aydınlığa doğru atılan ilk adım olur.

şükrü sevindik :

ceylan derili koltuklar değişilir mi dersin koca bir vatana...????

ahmet naki polat :

güzel yurdumuza güzel bir cumurbaşkanı yakışir kendi güzel yüregi güzel destekliyoruz vatandaş olarak arkanızdayız vatan severler olarak dimdiy yanınızdayız

filiz bayer :

nerde vatan sever 21. mecliste uyduruk yemin mi ettiler

Oguz ustura :

bence bu gidisa dur diyebilecek bir insan.çünkü türkiyenin karanliga gittigini görmeyen kördür!mutlak cumhuriyet ilkerini savunan bir cumhurbaskani çikmasi gerekir!sonrasi çok geç olur..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar