banner864

9 müdür daha görevden alındı 25 Ocak 2014, 14:15

Yolsuzluk skandalının ardından Emniyet'e yönelik başlatılan "görevden alma" dalgası sürüyor. Diyarbakır Emniyeti'nde 9 Şube Müdürü daha görevden alındı.
17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının hemen ardından başlayan Emniyet'e yönelik görevden almalar devam ediyor.

Diyarbakır Emniyeti'nde, aralarında Asayip, Çocuk ve Trafik şubelerinin de bulunduğu 9 Şube Müdürü'nün görev yeri değiştirildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü değişikliklerin, hizmetin gerekliliği ve verimliliği açısından gerekli görüldüğü için yapıldığını öne sürdü.

Böğürcü, "Yeni atanan polis memurları yok, bu sadece karşılıklı yer değişikliği" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ayhan Ünlü :

AMERİKAN TİME DERGİSİNDEN MÜTHİŞ AÇIKLAMA: " AKP'NİN, % 10 MEZAR OYU..." Türkiye’de sürekli dile getirilen mezarlık oyları meselesi nihayet ana kaynağından açıklandı! Time Dergisinden Edwards Hammington’a göre; “ Türkiye 3. dünya ülkeleri arasında gösterilerek… bu ülkelerde yapılan seçimler veya Referandumlarda seçimlerde oylarla oynanmakta.” Edwards Hammington: - Seçim yapılmadan önce o ülkedeki Diktatörler veya Diktatör heveslileri halk arasında 100 Bin kişilik dev bir anket yaptırırlar. Ve o yapılan anketlere göre Seçim Kurullarının veya oy’ların toplandığı merkezdeki bilgisayarılar otomatikman yüzde 10 % a ayarlanır. - Bu yüzde 10 luk şişirme ise genelde, son 10 yılda vefat etmiş seçmenlerin hayali oyları ile kapatılır. Vefat edenlerin oy pusulaları illere ilçelere gönderilmez. Bu veriler direk olarak Seçim Merkezlerindeki Bilgisayarlara daha önce kayıt edilir. Yani bu yüzde 10 luk oy seçimler başlamadan önce hali hazırda bekletilir ve İllere ilçelere dağıtılarak seçim kazanılmış o

mdd :

cemaatle birlikte hareket eden ona sonsuz olanaklar sağlayan akp, yılan kendine döndüğü zaman of anam diyor. gün geldi devran döndü herkes millete hesap verecek. kaçış yok rte, fettullah ve bop eş şürekası

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder