banner864

ABD ve bölücülerin bütün hayalleri yıkıldı! 11 Ekim 2014, 19:17

Türkiye'de artan terör ve şiddet olaylarına karşı çözümler, İşçi Partisi'nin düzenlediği "Büyük Çözümün Eşiğinde Türkiye-Teröre Karşı Birlik ve Beraberlik" Konferansı’nda ele alındı. İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, yurttaşların yoğun katılım gösterdiği konferansta PKK’nın stratejik olarak yenildiğini vurguladı. Önümüzdeki seçimde Türkiye’yi birleştirenlerin iktidar olacağını söyledi.

"TERÖRE KARŞI BİRLİK" paylaşan: ulusalkanal
Türkiye'de artan terör ve şiddet olaylarına karşı çözümler, İşçi Partisi'nin düzenlediği "Büyük Çözümün Eşiğinde Türkiye-Teröre Karşı Birlik ve Beraberlik" Konferansı’nda ele alındı.  İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek,  yurttaşların yoğun katılım gösterdiği konferansta PKK’nın stratejik olarak yenildiğini vurguladı. Önümüzdeki seçimde Türkiye’yi birleştirenlerin iktidar olacağını söyledi.

Türkiye’nin güncel ve yakıcı meselelerine ilişkin çözümler,  İşçi Partisi'nin "Büyük Çözümün Eşiğinde Türkiye-Teröre Karşı Birlik ve Beraberlik" konferasında masaya yatırıldı.

İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek’in konuşmacı olduğu konferans, Belediye-İş Sendikası’nda yapıldı. Konferansa, yurttaşlar ve kitle örgütü yöneticileri yoğun katılım gösterdi.

Perinçek, ABD’nin ve Batı dünyasının PKK’nın arkasında olduğuna dikkat çekti. Buna rağmen bölücü terör örgütünün Rojava hayallerinin yıkıldığını söyledi.

ABD’nin Türk Ordusunun bölgeye girmesinden korktuğunu belirten Perinçek, önümüzdeki dönemde milli güçlerin iktidar olma formülünü açıkladı.

İş Partisi lideri konferansın ikinci oturumunda katılımcıların sorularını cevapladı.

Konferansa Türk Boyları Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeleri, Kültür Sanat İş Genel Başkanı Şahin Çulcuoğlu, Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, Gaziler, Bilkent Üniversitesi Fikir Kulübü öğrencileri ve bazı mahalle muhtarları da katıldı.Haber/ Kamera: Sabri Kara


Etiketler

Yorumlar

Staden :

Milli güçler iktidara

lale akcan :

bu gün yaşadığımız tehlikeli gidişat, bundan sonra seçim v.b. siyasi yöntemle çözümlenemez.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder