banner864

ABD'de de Vatan Partisi korkusu! 07 Mart 2015, 16:36

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Vatan Partisi üyelerinin Amerika'da kendisini protesto etmesinden rahatsız oldu. Davutoğlu, "Yüce Divanda yargılanacaksınız" pankartıyla yapılan eylemi hedef aldı.

ABD'de de "Vatan" korkusu paylaşan: ulusalkanal
AKP yöneticileri son dönemde Vatan Partisi'ni hedef açıklamalarıyla dikkat çekmeye başladı. Son olarak Başbakan Davutoğlu, Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek'i Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile görüştüğü için hedef aldı. 

Aynı Davutoğlu Amerika'da demokratik haklarını kullarak kendisini protesto eden Vatan Partisi üyelerinden rahatsız oldu. 

Eylem nedeniyle otele kargo kapısından girmek zorunda kalan Davutoğlu, semokratik tepkiyi barbarca diye hedef aldı. 

Davutoğlu New York'ta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Açıklamanın ardından eylem sırasında canlı yayında olan A Haber muhabiri ile karşılaştı.

Davutoğlu, muhabirle konuşurken Vatan Partisi üyelerinin "Yüce Divanda yargılanacaksınız" pankartı açarak yaptığı eylemin "barbarca" olduğunu savundu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

bizim çok güzel bir sözümüz var ....korkunun ecele bir faydası yok....tabiki amerikanın dudağı uçukluyacak çünkü artık karşısında kuvvayi milliye türkiyesini götmeye başladı nasıl atanın cumhuriyetinde manda çığıtkanlarına ya istıklal ya ölüm dediyse şimdide aynı ses vatan partisinden çıkıyor .emperyalisler sıkıştı milyonlarca sandığa yansımıyan oylar ....bunlar hepsi vatansever ..güvenmedikleri için oy vermiyorlardı ...ya şimdi ..tabiki amerika korkacak ..yanlız o değil.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar