banner864

ABD'de hayat durdu 02 Ekim 2013, 10:33

Amerikan Temsilciler Meclisi'nde çıkan bütçe krizi, müzeleri, milli parkları, pasaport bürolarını, hatta orduyu bile etkiledi. Amerika'da hayat durma noktasına geldi.
 Amerikan Temsilciler Meclisi’nde Cumhuriyetçiler ile Demokratlar arasındaki anlaşmazlık nedeniyle, ülkede hayat durma noktasına geldi.

Kriz, müzelerden, milli parklara, pasaport bürolarından, orduya kadar etki edecek. Kriz boyunca devlet dairelerinde çok az sayıda personel çalışacak.

Amerikan Kongresi üyelerinin maaşları mecliste uzlaşmaya varılana kadar emanet altında tutulacak.

Yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren pasaport büroları, pasaport ve vize işlemlerini yapacak. Ancak, hükümet binaları içindeki pasaport büroları hizmet veremeyecek.

Havalimanlarında, gümrüklerde, az sayıda personel çalıştırılacak. Ordu, Posta servisi, sağlık kuruluşu gibi yerlerde çalışanlar maaşlarını geçici olarak alamayacak.

Milli parklar bile kapalı olacak. Ulusal Park Hizmetleri tarafından işletilen Özgürlük Heykeli, Özgürlük Çanı, Bağımsızlık Salonu ve Lincoln Anıtı gibi tarihi yerler ziyaretlere kapalı olacak.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

TC Genc :

hey adalet! mutlaka yerini bulacak buna inancimiz cok buyuk. abd bitiyor akp ne yapacak onu kim kurtaracak? adalet karsisina cikacak vatan hainlerinin o gununu sabirsizlikla bekliyoruz.

Derya :

İnşallah herkes hakettiğini en kısa zamanda bulur biz de kurtuluruz

Vildan :

obama, kara, kara, düsünmeye basladi sanirim.. :)))) eee herkes hak ettigi gibi yasiyor, demis, sairin biri.. :)))

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar