banner864

Abdullah Gül'den İsrail açıklaması 04 Ekim 2013, 19:50

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrail ile ilişkilerin sessizce yol aldığını açıkladı. Suriye konusuna da değinen Gül, Birleşmiş Milletler Güvelik Konseyi'nde kabul edilen Suriye tasarısının çok önemli olduğunu söyledi. Gül, "Sanıyorum bundan sonra Güvenlik Konseyi kararı olmadan hareket edilebilecek" dedi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 4'üncü İstanbul Forumu'nun açılışında konuştu. Gül, İsrail ile ilişkilerin sessiz bir şekilde ilerletildiğini söyledi.

Gül Suriye ile ilgili Amerika ve Rusya arasındaki anlaşmaya da değindi. "Suriye sorunu kimyasal silaha indirgenemez" diyen Gül, uluslararası güçlere Suriye ile ilgili adım atmaları için çağrı yaptı.

Gül, Birleşmiş Mİlletler Güvenlik Konseyi'nin Suriye tasarısını memnuniyetle karşıladığını açıkladı. Gül, "Sanıyorum bundan sonra Güvenlik Konseyi kararı olmadan hareket edilebilecek" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

F.Çınar :

baba, büyük oğlunun kulağını çekmiştir"küçük kardeşinle iyi geçin"diye

TC Genc :

iki yuzluzlüler

serkan acarel :

yani demek istiyor ki, van minüt tutmadi, o sirf kameranin önünde sov du, biz israil le beraber daha halen alis veris yapiyoruz, hic bir degisiklik yok !!! ama kamera acilinca bas bas bagiriyorsunuz israile karsi, kisacasi akp iyi polis kötü polis oynuyor, cahiller de inaniyor bunlarin sovlarina !!! eh ayranin etkisi, anlayana artik !!!!!!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar