''Adam gibi tıpış tıpış sandığa gideceksiniz'' 14 Temmuz 2014, 17:48

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Köşk seçimi için partisinin eski yöneticileriyle bir araya geldi. "Boykot" açıklamalarına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Adam gibi, tıpış tıpış sandığa gideceksiniz" dedi.

"Adam gibi tıpış tıpış sandığa gideceksiniz" paylaşan: ulusalkanal
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimi için partisinin eski milletvekilleri, bakanları ve il başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantı, CHP Genel Merkezi'nde düzenlendi. Kılıçdaroğlu, toplantıya katılanlara Ekmeleddin İhsanoğlu'nu savundu.

İş adamlarının korku içinde olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, tatilcilere de "Tıpış tıpış sandığa gideceksiniz" diye seslendi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

muharrem elçi :

1)adın mülayim, sert olsan ne yazar.2)bu sözleri etmekle millete sakın ha sandığa gitmeyin dediğinin farkında mısın mülayim?3)bu sözleri etmek aday gösterme sırasındaki sana verilen görevin bir devamı niteliğinde mi?4)soru çok ta cevaplanmayacağı için şimdilik bu kadar

zeki yavuz :

Sayın kılıçtaroğlu ömrüm boyuncachpye oy verdim verdiğim oyu açılım cb adayı politikanızla erdoğana teslim ettiniz artık bitti çavremle birlikte oy yok

AGB :

Hoş geldin yeni RTE, güle güle gerçek demokrasi...

Adem :

Tıpış tıpış gitcem ama çatıya oy vermeyecem çünki kk ve d bahçeli koltukları elinden gitmesi için e ü Tarhan yazıp atcam

Kalimero Ayfer :

`sayin` kilicdaroglu, son dakika dayattiginiz aday yetmedi! simde de bu uslup!! aynanin karsisina gelip soooyle bir kendinize alici gozle bakmanizi tavsiye ediyorum.

Saban Capulcu :

dostlar benim herhangi bir partim yok. 42 yildir yurtdisinda yasadigim icin bizi yurttas saymadilar ve oyumuzu kullanamadik. yurttasim diyorsaniz yurttaslik görevinizi sandiga giderek yerine getiriniz. degilim diyorsaniz orasi size göre degil.

tülin kafkaf :

yürü be kemal kim tutar seni

Peyman Boyer :

Ak Kemal, seçimlerden sonra esas sen TIPIŞ-TIPIŞ o koltuğundan çekip gideceksin..! Biz Hancı--SEN YOLCU, hadi bakalım..!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar