banner864

“Aday belirleme sürecinde ADD'ye sorulmadı!" 13 Temmuz 2014, 18:11

Yorumlar

Timur Sumer :

"Önce vatan" diyorsak, öncelik Tayyib'den kurtulmaktır. Kılıçtaroğlu'ndan daha sonra antidemokratik davranışı için hesap surulur.

ali demir :

seçime katılın çağrısı yapıyorsunuz ama şeriatçi ekmeleddine oy verin demekten utanıyorsunuz .şeriatçı ve bölücü adaylara oy yok!

kemal ulusot :

kk ve ekibi chp'den istifa etsin oylarımızı verelim.. bu vatan meselesi ise kk vatandan önemli değil herhalde.

Peyman Boyer :

sen taraftarlarını da al sandığa sen git çölaşan. ha giderken omurganı da bir gözden geçir. emperyalizme teslim olanların add başında bulunmaması gerekir...!

M. kemal ulusoy :

aşağıdaki sorularıma samimiyetle cevap verin bizde gidip oy verelim.. sizleri gördükçe nasıl aldatılmışız. ama artık yalanlarınıza prim yok.. o dernek koltuğunu da derhal boşaltın. tüm dernek üyelerine açık çağrıdır.. derhal genel kurula gidin.. siz çölaşan aşağıdaki sorularıma lütfen çevap verin.. kocanız veremedi.. 1. Samimi olarak ifade edermisiniz CHP'den böyle bir aday bekliyor muydunuz? 2. Ekmeleddin Bey hangi süreçler sonucunda önerilmiştir? Demokratik midir? Siz 50 aday gösterseydiniz listeye girer miydi? 3. Bizi Tayyip'e destek olmakla suçluyorsunuz. Tayyip kimin adayı AKP'nin. Ekmeleddin Bey kendi ifade etmedi mi; adaylığı kabul etmesi konusunda AKP'nin mevcut önde gelenlerinden de baskı görmüş. yani ne imiş AKP+CHP+MHP'nin ortak adayı imiş. Ekmeleddin Bey'e oy vermek AKP'ye oy vermek demek değil midir? 4. Şu an çok ciddi bir duyum. ispat edemem. Belki dedikodu. Ama yakın bir zaman sonra ortaya muhakkak çıkacaktır

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar