banner864

Adnan Oktar hangi Parti'nin il başkanıyla davalık! 27 Ocak 2014, 16:12

İşçi Partisi Manisa İl Başkanı Erdem Özdemir ile Adnan Oktar mahkemelik oldu. Özdemir, “Sahte fosillerini deşifre ettik. Sanıyorum bunun rövanşını almak istiyor” dedi.
 Adnan Oktar, İşçi Partisi Manisa İl Başkanı Erdem Özdemir hakkında şikayetçi oldu. Özdemir’in kendisine hakaret ettiğini ileri süren Adnan Oktar’ın şikayeti ile soruşturma başlatıldı. İşçi Partisi İl Başkanı Erdem Özdemir, emniyette ifade verdi. Adnan Oktar’ın iddiasına göre, Erdem Özdemir kendisine internet üzerinden, “kendini bilmez delinin biri” diyerek hakaret etti. Özdemir verdiği ifade de Adnan Oktar’ı basından tanıdığını ifade ederek şunları söyledi: “Adnan Oktar dahil kimseye herhangi bir hakaret etme durumum söz konusu olamaz. Adnan Oktar, geçtiğimiz yıl Manisa’ya müritlerini yollamış ve bilim karşıtı safsatalarını sözde fosillerle sergilemek istemiştir. Ol tarihte TGB Genel Başkan Yardımcılığı görevindeydim. TGB’li arkadaşlarımızla bilim karşıtı eyleme dur dedik. Foyalarını ortaya çıkardık. Sahte fosillerini deşifre ettik. Sanıyorum bunun rövanşını almak istiyor. Çünkü arkadaşlarımızla sergiye gidip bilimsel bir tartışma yapmak istemiş ve Adnan Oktar’ın müritleri tarafından saldırıya uğramıştık! Sonrasında davacı olduk. Şimdi yargılanıyorlar. Bu suretle karşılık vermek istemişlerdir.” Dedi

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serdar bilici :

siz bilimden yanaysanız evrime kanıt olabilecek sadece 1 adet fosil ortaya koyarsınız. bildiğim kadarı ile adnan oktar 1 adet evrime delil fosil getirene eski para ile 5 trilyon verecek. şimdiye kadar bu parayı alabilen olmadı çünkü böyle bir fosil yok :)

seyhun :

fosiller elbette ki yalan degildir.. ve evrimleşen bircok canlının fosilleri mevcuttur.. mesele atölyelerde yapılan sözde 10 bin yıllık fosiller ile evrimin cürütülmüş olduğudur.. boyle bir sey yoktur.. kuran bile evrimi işaret eder.. alın okuyun; yılmaz yunak'ı..

gecmis olsun :

fosillerin yalan olmasi mumkun degil.yeryuzunde o kadar cok yaratilisi kanitlayan fosil cikiyor ki hangisini inkar edeceksiniz.evrim gercekten tum dunyada bitti.gecmis olsun hepimize

bekir :

Mahalle hocasi:)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar