banner864

Afiş oldu: Eline dikkat! 22 Mart 2014, 13:22

Edirne’nin Keşan İlçesi’nde MHP ilçe teşkilatı, Ankara’daki seçim gezisi sırasında bozkurt işareti yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu fotoğrafını üzerine ‘Parola vatan, işaret MHP, Gel ne olursan ol gel’ yazısıyla birlikte seçim afişi haline getirerek cadde ve sokaklardaki reklam panolarına astı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara'da seçim otobüsünden seçmenlerini bozkurt işareti yaparak selamlamasından esinlenen Keşan MHP ilçe teşkilatı ilginç bir afiş tasarladı. Keşan sokaklarındaki reklam panolarına asılan afişte, Kılıçdaroğlu’nun bozkurt işareti yaparken olan fotoğrafı ile Mevlana’nın ‘Gel ne olursan ol gel’ ve ‘Parola vatan işaret MHP’ ifadeleri yer aldı.

İşte MHP Keşan ilçe teşkilatının o afişi




ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ali Topuksöker :

yazık çok yazık chp'ye lafım yok ama sayın kılıçdaroğlu ile chp yürümeyecektir bunu adım gibi biliyorum bunun için bir an önce chp kendisine önce dürüst duruşundan taviz vermeyen bir genel başkan seçsin bunu bir chp'li olarak ve hiç bir kimsenin etkisi altında kalmadan yazıyorum doğrusu sayın kılıçdaroğlu beni hayal kırıklığına uğrattı ve ne demek bozkurt işareti yapmak madem öyle chp'yi terk etsin mhp'ye katılsın o zaman ona anlayış gösterir ve saygı duyarım!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar